Презентація збірки археологічних досліджень в Пересопниці

У Рівному відбулася презентація збірки про археологічні дослідження в Пересопниці. Презентував шостий випуск збірника наукових статей «Археологічні зошити з Пересопниці» директор культурно-археологічного центру “Пересопниця” Іван Солодуха.   Основою для   створення збірки стали матеріали представлені на науково-практичній конференції «Нові дослідження пам’яток археології на Волині».  Знахідки виявлені на території археологічного центру “Пересопниця” свідчать, що  цивілізація давніх українців мала розвинуте господарство та культуру. Наукові ж доробки істориків, культурологів та краєзнавців, вміщені у “Археологічних зошитах” це підтверджують.

Під час презентації подякою Рівненської обласної ради було нагороджено кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України Рівненського державного гуманітарного університету, а також голову редколегії збірки «Археологічні зошити з Пересопниці» Богдана Прищепу.

За словами пана Богдана, збірник має різнопланову тематику і обов’язково зацікавить тих, хто любить історію України та Волині зокрема. А ознайомитися з ним можна у книгарнях комунального підприємства “Рівнекнига” та безпосередньо у культурно-археологічному центрі “Пересопниця”.