Михайлу Побережнику – 75 років!

 

З січня 1979 по жовтень 2011 року директором Рівненської районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек працював Михайло Іванович Побережник. За роки роботи він відносився до своїх посадових обов’язків з великою віддачею та відповідальністю. Побережник М.І. приймав активну участь в організації читацьких конференцій за участю місцевих поетів та письменників. Також, активно співпрацював з місцевими художниками, організовував персональні виставки, популяризував за межами району та області. Під час керування Михайла Івановича централізована система публічно-шкільних бібліотек стала переможцем конкурсу та реалізувала Програму «Глобальні Бібліотеки «Бібліоміст-Україна». За рахунок цього публічно-шкільні бібліотеки отримали сучасні комп’ютери та оргтехніку.  За час роботи в галузі культури Побережник М.І. часто виступав на радіо, друкувався в районній та обласні пресі. Особисто виступав з оглядами новинок літератури за що користувався авторитетом серед населення району. За цей період неодноразово нагороджувався Почесними грамотами відділу культури і туризму Рівненської райдержадміністрації. Крім того Михайло Іванович  нагороджений медаллю «10 років незалежності України». В даний час Побережник М.І. перебуває на заслуженому відпочинку.

5 травня 2019 року Михайло Іванович відзначив ювілей – 75 років від Дня народження!

Працівники відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації сердечно вітають  Вас, шановний Михайле Івановичу, з ювілейним  Днем народження!

Хай квітами стелиться життєва дорога, завжди оточують добрі, щирі друзі, щастям повниться життя, літнім  повноводдям буяє здоров’я, а Господь дарує усі земні блага та многії літа!