Запрошуємо на фестиваль духової музики “Дзвенить оркестрів мідь”

З 9 по 12 травня 2019 року відбудеться II Міжнародний фестиваль духової музики «Дзвенить оркестрів мідь». Це Міжнародний фестиваль з багаторічною історією, що пропонує інноваційні підходи до духової музики, проводить діалог між культурами країн та пропагує розвиток української національної школи виконавства на духових інструментах.
Організатори фестивалю: управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, відділ культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Клеванська селищна рада, готельно-розважальний комплекс «Скольмо».
Мета фестивалю: заохочення діалогу між культурами країн в інтересах взаємоповаги культур, сприяння збереженню і взаємозбагаченню народної творчості, розвитку аматорського мистецтва та популяризації самобутніх традицій народів.
У програмі фестивалю: виступи зарубіжних духових оркестрів, оркестрів Рівненщини та інших областей України на майданчиках м. Рівне та області; майстер-класи; марш-парад, дефіле, концертні виступи у готельно-розважальному комплексі «Скольмо».
Ласкаво запрошуємо Вас на справжнє свято музики й краси – Міжнародний фестиваль «Дзвенить оркестрів мідь», який зустріне дружньою атмосферою, яскравою грою духових оркестрів та позитивною енергетикою учасників свята!