В Рівненському районі відзначили день примирення у ІІ Світовій війні

В Рівненському районі відзначили День пам’яті та примирення в ІІ Світовій війні 1939-1945 років.  В селах Рівненського району пройшли меморіальні та урочисті заходи.

В центрі села Зоря перед Меморіалом Слави відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Примирення та 74-ої річниці Перемоги у Другій Світовій війні. Після панахиди за упокій загиблих воїнів розпочався мітинг-реквієм за участі  творчих колективів районного будинку культури с.Зоря. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять всіх тих, хто ціною власного життя виборював для нас мир. В знак шани та поваги до загиблих під час Другої Світової війни до Меморіалу Слави було покладено квіти.

 

До Дня примирення в будинку культури с Городок відбувся  патріотичний захід “Ніхто не забутий! На попіл ніхто не згорів”, де гідно вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої Світової війни, хто звеличив нашу землю в боротьбі за правду, справедливість та свободу, хто віддав своє життя для щастя інших. Не щезне, не відійде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва і його Перемога!

В концерті взяли участь: духовий оркестр «Вишнева гора» (керівник Петро Селецький),  дитячий вокальний ансамбль «Сузір’ячко» та ансамбль «Зоряні малята» (керівник Юлія Новосад), дитячий ансамбль ДНЗ (керівник Софія Матеюк), танцювальний колектив «Let’s dance», танцювальний ансамбль «Азарт» (керівник Ірина Копель).