Свято Матері в Караєвичах

У другу неділю травня увесь світ відзначає день найдорожчої у житті людини – Мами.

День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов.

Цього світлого, по-літньому сонячного травневого дня у клубі села Караєвичі відбулося чудове свято «Дорога до матері»,  аби вшанувати своїх найдорожчих і найрідніших – Матусь.

Концертну програму підготували завідувач клубом Ольга Нишпоренко та художній керівник закладу Віра Пастушок. Свято відбулося за участю дитячого аматорського колективу «Зіронька», який у піснях, віршиках та сценічних номерах виливали свою любов та повагу до бабусь та матусь. Їхні щічки сяяли усмішками, а уста промовляли найтепліші, найрадісніші побажання своїм рідним. Адже всьому початок – мати. Вона – берегиня роду людського.  Мама – це душа сім’ї, берегиня домашнього устрою, добра і тепла, затишку. На світі виступили та зігріли серце мелодійними піснями дует у складі  Литвичнук Софії та Тарасюк Ірини Присутні перглянули  неперевершений танець «Ча-ча-ча», який подарували Неглядюк Валерій та Владислава.

Щиро та зворушливо прозвучали пісні у виконанні гостей свята – сестер Лариси та Вікторії Кузніцових  Музичне вітання подарувала присутнім матерям Людмила Остапович. Віртуозно та неперевершено зіграла на саксофоні Віра Пастушок.

Провели захід та подарували гарний настрій  ведучі Рис Дарина та Вирярчук Данеїл.