Відзвенів Міжнародний фестиваль “Дзвенить оркестрів мідь”

 

Упродовж  9-13 травня на різних концертних майданчиках Рівного та області відбувався ІІ Міжнародний фестиваль духової музики «Дзвенить оркестрів  мідь». У фестивалі прийняли участь12 духових колективів.  Географія учасників фестивалю була досить широкою: окрім оркестрів Рівненщини, своє мистецтво демонстрували колективи з Києва, Житомира, Луцька, Тернополя, Новоград-Волинського, приїхали колективи з Литви та Білорусії. Загалом – 12 духових оркестрів дивували слухачів своєю майстерністю.

Нагородження переможців музичного дійства та парад оркестрів традиційно відбувалися на території Клеванської селищної ради Рівненського району у готельно-розважальному комплексі «Скольмо».

Програма фестивалю була доволі насиченою. Зокрема, оркестр Каунаського технологічного університету «Мідні бджілки» (Литва) виступали на відкритті туристичного сезону «Тунелю кохання». Зразковий духовий оркестр «Grodno Junior»  дитячої музичної школи мистецтв з м. Гродно (Білорусь) демонстрували своє мистецтво у м.Дубно. Для учасників організатори влаштували культурну програму туристичними родзинками Рівненщини. В рамках фестивалю відбулися науково-практична конференція та майстер-класи.

Надзвичайно приємно, що районний марш-парад, який кільканадцять років назад придумали та започаткували у відділі культури і туризму Рівненського району виріс у такий чудовий Міжнародний фестиваль.