Запрошуємо в Пересопницю!

 

Місце проведення: село Пересопниця Рівненського району Рівненської області, Комунальний заклад «Культурно-археологічний центр «Пересопниця» РОР

Дата проведення: 22 травня 2019 року

Час проведення: поч. о 9.30 год.

9.30-12.00 триває святкова служба у Свято-Миколаївській церкві УПЦ(Православної церкви України) села Пересопниця, настоятель манастиря архімадрид Григорій.

12.00 -12.30 формується хресний хід від Свято-Миколаївської церкви, запрошеними та представниками громадськості, які  прямують  до місця проведення заходу.

12.30 -13.00  іде хресна хода до імпровізованої сцени. При підході до місця проведення колона призупиняється. Священнослужителі підходять до пам’ятного знаку «Пересопницькому Євангеліє» і проводять молебень.

9.00 виїзд з міста Рівного від Рівненської обласної ради, до місця проведення свята під’їжджають делегації від обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, сільських та селищних рад, керівники підприємств, актив району, творча інтелігенція області «Просвіта».

З 10.00 години  на території закладу культурно-археологічного центру «Пересопниця» працює виїзна торгівля, спілка музейників, пасічників, радіоаматорів, волонтерів інших громадських організацій.

11.00-12.00  в актовій залі центру «Пересопниця» Рівненська обласна «Просвіта» проводить конференцію присвячену 870 – річчю першій літописній згадці Пересопниці.

12-00 год. – відкриття виставки творів декоративно-прикладного мистецтва «Мистецькі лабіринти» студентів Рівненського державного гуманітарного університету.

13.00 біля пам’ятного знаку «Пересопницькому Євангеліє» куди підійшла хресна хода, урочисте покладання квітів, виступити представників влади, інтелігенції від «Просвіти», нагородження подяками та цінними подарунками старожилів села та благодійників, меценатів які допомагають у розвитку центру «Пересопниця» Рівненської обласної ради.

Заходи відбудуться за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА,відділу культури і туризму Рівненської РДА та Дядьковицької об’єднаної територіальної громади!