Патріотичний захід в клубі с.Ставки

ставки ставки 1 ставки 2 ставки 3

«Хай велична пісня слави ввись зліта» під такою назвою пройшов  вечір патріотичної пісні в клубі с. Ставки .

Свято  розпочав  Микола Левчук уривком  із твору  Тараса Шевченка «Сон».

Ведуча Оксана Омельчук розповідала  про  те, що кожному  з нас потрібно  бути патріотом  своєї Батьківщини, любити рідну землю,  що патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.   Як і честь патріотизм  виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі.

Про рідний край, який  починається від батьківського порога, стежини, стрункої тополі,  з барвінку, який ніжно стелеться по садочку   розповіла  Аня Карпюк  у своїх піснях  «Рідний край», «Україна – це ми». Із сльозами на очах  глядачі прослухали пісню «Мамо, не плач» у її виконанні.

Про квітучу нашу землю  і про те, що ми народилися  в Україні  повідав  дитячий ансамбль «Краплинка» (художній керівник Тетяна Супрун)  у піснях  «Барви землі»  та  «Хай радіють усі».  Дмитрик Самчук  у своїй пісні «Прошу неба» та Альона Костюк у пісні «Дай, Боже, сили нашим солдатам»» розказали про нелегкий теперішній час та закликали до миру на нашій землі.  У  своїй «Молитві» Олександра Генчик просила Бога захистити від  лихої  долі Україну .   Про те,  які  в нас діти добрі,  які  несуть у серці щирі почуття,  про  маленьких  українців –  розповіла Вікторія Сайко у пісні «Діти України».

Багато є на світі прекрасних країн, але найкраща – це наша Батьківщина  прозвучало в пісні Дарини Гриб «Розкажу про Україну».

З нетерпінням глядачі  очікували виступу Оксани Збирун із піснями «Журавлина доля, та «Україна – вишиванка».

У виконанні чоловічого гурту «Акорд» звучали пісні «Гей, соколи»  «Біла тополя», в яких розповідалось   про героїв, які вмирали в муках  і несли  гідно прапор  України, за щастя і долю нових  поколінь  (солісти Олександр Гриб та В’ячеслав Гуляєв).

Глядачі тепло зустрічали учасників художньої самодіяльності  і  з нетерпінням  чекають наступних  зустрічей .

Будьмо ж гідними великої слави героїв України, шануймо себе і шановані будемо іншими!