Відзначення 28-ї річниці незалежності України

22 серпня 2019 року  в обласному українському академічному музично-драматичному театрі відбулися районні урочистості заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.

Хвилиною мовчання учасники урочистих зборів вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України.

З вітальними словами перед присутніми виступили голова районної ради Микола Сальчук та в.о. голови райдержадміністрації Сергій Подолін.

За поданням депутатського корпусу Рівненської районної ради голова районної ради Микола Сальчук був нагороджений вищою громадською нагородою України орденом «Зірка слави та заслуг».

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку  працівників органів державної влади, інших державних органів, установ та учасників антитерористичної операції нагороджено медаллю «За службу Україні».

За значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Рівненщини, активну громадянську позицію і депутатську діяльність та з нагоди Дня незалежності України Почесну грамоту Рівненської облдержадміністрації вручили в.о. голови райдержадміністрації Сергію Подоліну.

Потому, за сумлінну працю, активну громадянську позицію, значний особистий внесок у розбудову незалежності, захист суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди 28-ї  річниці незалежності України кращим працівникам установ, організацій, підприємств району, громадським діячам, депутатам районної ради, працівникам органів місцевого самоврядування вручили Почесні грамоти обласної ради, облдержадміністрації, райдержадміністрації.

Після урочистої частини переглянули театральну виставу «Мартин Боруля» за участю акторів Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

також у Рівненському районі відбулися маштабні  заходи з нагоди відзначення Дня державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України. Святкові урочистості пройшли в клубних закладах на території кожної сільської ради:

В Грабові відбувся культурно-масовий захід «Свято Прапора» та конкурс малюнку на асфальті.

в с.Городок пройшов культурно-масовий захід до 28- річниці Незалежності України

в с.Карпилівка відбувся культурно-масовий захід до Дня незалежності України

в с.Біла Криниця відбулися святкові заходи з нагоди  Дня незалежності України та Дня Державного Прапора

в с.Зоря у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора та  28-річниці Незалежності України

         

в  с.Велика Омеляна відбулися урочистості до Дня Пропора та конкурс малюнку на асфальті «Поле, річка, зелен гай – Україна рідний край»

в с.Грушвиця відбулись урочистості з нагоди Дня Прапора

в  с.Грушвиця відбулась молебень біля Пам’ятника загиблим воїнам-односельцям, приміщення будинку культури святковий концерт з нагоди відзначення 28 – річниці незалежності України

в с.Шпанів пройшов культурно-масовий захід з нагоди відзначення 28 – річниці Незалежності України