Куди поїхати, щоб відпочити у вихідний день?

Нарешті настало довгоочікуване літо, а разом із ним і пора відпочинку, відпусток, канікул, оздоровлення, позитиву, сонячних днів, час пляжного волейболу, романтичних прогулянок, риболовлі, збирання черешні та полуниці, абрикосів і багато іншого приємного, корисного і смачного.

За літо потрібно встигнути запастися не тільки корисними вітамінами, але і хорошим настроєм, енергією, засмагою і отримати море яскравих вражень і незабутніх фотографій.

В умовах кризи люди заощаджують на поїздках та шукають відпочинку поблизу. Один з кращих способів відпочинку влітку – це поїхати до річки, озера чи ставка. Тут, біля води, прохолодно навіть у спеку. Як добре освіжитися у воді, а потім відпочивати на сонячному березі.

На території Рівненського району є понад 80 ставків та 2 озера, проте облаштованих місць для купання не так і багато.

Популярним місцем відпочинку жителів  Рівненського району є парк-готель «Швейцарія», що знаходиться в мальовничому селі Ставки. На території паркової зони розташований пляжта доглянута водойма. Багаточисельні відвідувачі розповідають, що там завжди чисто та прибрано, але вхід на територію пляжу – платний.

А от відпочинок в селі  Олександрія вам обійдеться безкоштовно, на його території несе свої води мальовнича річка Горинь яка приваблює туристів з усієї Рівненщини.

Село Хотинь вже давно стало улюбленим місцем відпочинку рівнян та гостей міста. Повноводна ріка Горинь,  джерело зі смачною водою та гарний ліс приваблюють як любителів риболовлі, так і бажаючих набути гарної засмаги та вдосталь поплавати.

Якщо Ви зібралися уКозлинвідпочити  на закритій базі – доведеться заплатити не великі гроші, проте там можна покупатись і безкоштовно.Водойму оточує зелений ліс. Свіже лісове повітря в поєднанні з чистою водою створюють чудові умови для відпочинку.

У селі Жобрин знаходиться відомий на всю Україну знаменитий санаторій “Червона Калина“. Вхід на територію пляжної зони платний. За невелику суму ви зможите користуватись доглянутим пляжем та озером. На території санаторію знаходяться два цілющі джерела з мінеральною водою.

В селі Решуцьк уздовж річки Горині виросла ціла мережа закладів відпочинку. Гарно засмагнути можна на березі річки, або ж відпочити у лісі.

Не слід також забувати про уважність та обережність на воді. Тоді відпочинок принесе незабутню радість та чудове задоволення.

Парк готель швейцарія річка 2 річка червона калина 2 червона калина 3