Народний аматорський ансамбль народних інструментів Квасилівської дитячої музичної школи

Ансамбль народної музики створено в 1994 році, звання «народний» було присвоєно постановою колегії управління культури облдержадміністрації № 4/2 від 19.04.2000 року.

Основний склад ансамблю складають викладачі Квасилівської дитячої музичної школи. Ансамбль має мобільний склад; 2 скрипки, кларнет, баян, сопілка, контрабас, ударні інструменти та солісти. В репертуарі ансамблю є як інструментальні твори, так і вокальні.

За роки своєї діяльності колектив приймав  та приймає активну участь в обласних та районних концертах, є постійним учасником концертів, які проводяться в смт. Квасилів. концертні програми колективу мають успіх у широкого кола шанувальників інструментальної музики та української пісні.

Впродовж 2015-2018 років колектив приймав участь в Відкритому регіональному етно-тур-фесті  «Бурштиневий шлях» в рекламах проекту «Поліський трамвай»    (червень м.Володимирець ), обласному фестивалі народної музики імені А.Андрухова  (жовтень смт.Млинів), в районних концертах до державних свят.

Керівник та учасники аматорського колективу постійно працюють над підвищенням виконавської майстерності, сценічної культури, розширенням інструментального та вокального репертуарів.