ІІІ-ій відкритий районний фестиваль вокально-хорового мистецтва « Пісень у нас – як в тому полі колосу…» ім. Миколи Дацика – 2019

14 червня 2020 року виповнилося б 76-років великому майстру хорового співу, хормейстеру, знаному композитору, професору інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного мистецтва, організатору, керівнику і диригенту державного вокально-хореографічного ансамблю «Зоря»   Миколі Дацику.

Для Рівненського району Микола Дацик  знакова постать, адже учасники колективу продовжують його справу та популяризують українську народну пісню.

Відділом культури, молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації з 2015 року започатковано проведення відкритого районного фестивалю вокально-хорового мистецтва ім.Миколи Дицика «Пісень у нас – як в тому полі колосу…».  В 2019 році фестиваль набув дещо інший формат та географію, зокрема перший фестивальний день відбувався на літній естраді с.Олександрія, де участь приймали творчі вокально-хорові  колективи з інших районів Рівненської області. Заключний гала-концерт фестивалю відбувся на сцені санаторію «Червона калина» (с.Жобрин). Тож, запрошуємо переглянути та пригадати яскраві моменти ІІІ-го районного відкритого фестивалю вокально-хорового мистецтва ім.Миколи Дицика «Пісень у нас – як в тому полі колосу…».

Бажаємо приємного перегляду!!!