Підведення підсумків фестивалю.

 

З метою розвитку дитячої творчості, популяризація дитячого мистецтва, виявлення обдарованих талановитих юних виконавців у різних жанрах в  Рівненському районі  проводиться районний  фестиваль дитячого мистецтва «Маленькі таланти Рівненського району».  Життя внесло корективи і цього року наш  Фестиваль проводився дистанційно  з 01-30 червня.

В фестивалі приймали участь 46 учасників. Це діти віком від  4 до 10 років. Самими активними були мешканці  сіл Р.Красна , Козлин, Дядьковичі, Старожуків, Грабів, Зоря, Грушвиця, Вересневе,  Городок,  Шпанів,  та селищ Клевань,  Оржів і Квасилів. Серед учасників фестивалю були мешканці з  Рівного, Вараша, Нетішина та  села Вельбівне Острозького району.

Дякуємо всім учасникам за участь у Фестивалі дитячого мистецтва «Маленькі таланти Рівненського  району» та керівникам за  підготовку учасників.

Запрошуємо  керівників або представників  учасників фестивалю  у відділ культури, молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації  для отримання  Дипломів  та подарунків, за адресою м.Рівне, вул.Соборна, 195 каб 92.