Вітаємо з ювілеєм!!!

 

25 липня 2020 року свій ювілей відзначає  Олена Захарівна Коник.

 Відділ культури, молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації сердечно вітає Коник Олену Захарівну з золотим ювілеєм 50-річчя від  Дня народження!

Ми високо цінуємо Вашу працелюбність і компетентність, життєву мудрість і діловитість. Ваша душевна щедрість і доброта, повсякденна турбота за людей, чуйність і доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.

Олена Коник трудову діяльність розпочала у 1988 році в ансамблі пісні і танцю «Зоря» Рівненської обласної філармонії, була керівником  народного аматорського  вокального тріо «Живиця» Рівненського районного будинку культури.  З 1998 року  працює  викладачем хорових дисциплін Зорянської   школи мистецтв. Завдячуючи Олені Коник, практику з великим досвідом роботи, з числа учнів  школи мистецтв   створено   зразковий аматорський  ансамбль народної пісні «Джерельце», керівництвом яких вона займається.

                

Завдяки  Олені Коник, дитячі  колективи під її керівництвом, неодноразово представляли  Рівненську область та Україну  на багатьох мистецьких заходах –  міжнародних фестивалях «Балкан-Фольк-Фест»  (Болгарія),  «Музика регіонів»  та  «Ой на Івана-Купала»  (Польща),  фестивалі  Союзу Русинів-Українців (Словаччина), фестивалі «Зірка України» (м.Хмельницький),  всеукраїнських вокально-хореографічному  фестивалі-конкурсі «Самоцвіти» (м.Івано-Франківськ), фестивалі-конкурсі «Віват. Витоки» (м.Одеса),  фестивалі «Галицькі самоцвіти» (м.Львів), музичній олімпіаді «Голос країни» (м.Київ), фестивалі «Болохівські гостини» (Хмельницька область).

Олена Коник  з 2004 року є керівником народного аматорського хору “Зоря ім. Плютинського” Рівненського районного будинку культури. Це колектив з багатою творчою біографією, особливим репертуаром та манерою виконання, який  об’єднує різних за віком  та  професіями учасників.

Як кращий працівник галузі культури Олена Захарівна неодноразово  нагороджувалася Почесною грамотою Міністерства культури України та центрального комітету профспілки працівників культури України, Грамотою Верховної Ради України,  Почесними грамотами Рівненської районної державної адміністрації, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, була  переможцем обласного  конкурсу «Гордість Рівненщини», тричі відзначена стипендією голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради.

    

 

Висловлюємо Вам, Олено Захарівно,  за Вашу невтомну працю сердечну вдячність і глибоку шану. Від усієї душі бажаємо Вам невичерпної енергії і оптимізму, міцного здоров’я, душевного тепла і сімейного затишку, справжнього людського щастя, достатку і благополуччя, нових плідних успіхів і звершень на благо рідного краю.

Святковим розмаїттям
Хай буде все життя,
Казковим довголіттям
Серед краси й добра.
Радістю розквітчає
Прекрасну кожну мить,
Здоров’ям наділяє,
Щастям благословить !