Перемого зразкового духового оркестру “Олександрія” в Республіці Польща

духовий духовий 1

Зразковий духовий оркестр «Олександрія» (керівник – заслужений працівник культури України Володимир Вакулін) з 25 червня по 15 липня 2015 року прийняв участь в ХІХ Міжнародному фестивалі духових оркестрів в м.Лобез, Республіка Польща. Своїм чудовим виступом колектив зачарував тамтешню публіку, свідченням чого є здобуття найвищої нагороди фестивалю – кубка Гран-прі, хоча це не єдина їх нагорода. Зразковий духовий оркестр «Олександрія» також виборов почесні другі місця у номінаціях «Марш-парад» та «Дефіле», за що нагороджені кубками та грамотами.

Колектив водночас прийняв участь у семінарах з обміну польсько-українською молоддю в навчально-відпочивальному осередку «Чардворек» в Прісентіце біля Бржозова (Польське Воєводство Підкарпатське). У рамках співпраці з колективом було організовано цикл зустрічей, що носили інтеграційно-виховний характер для молоді з Польщі та України. Ціллю обміну була інтеграція молоді, розвиток особистих можливостей, пізнання культури і традицій сусіднього регіону, виховання стосунків толерантності і порозуміння. Учасники колективу чудово відпочили на узбережжі Балтійського моря, приймали участь в спільних концертах разом з духовими оркестрами Республіки Польща.

Слід відмітити, що значну частину коштів на поїздку колективу за кордон надала Рівненська районна державна адміністрація та районна рада, за що колектив щиро вдячний.