Тунель кохання для японців

японці японці 1 японці 2

Японці знову милувалися Тунелем кохання
Не перестають милуватися Тунелем кохання японські кінематографісти, які у 2014 році зняли у Клевані романтичну драму «Клевань, тунель кохання».24 липня режисер фільму Акійосі Імадзекі та сценарист Акіра Ішікава з дружиною Отою Норіко завітали на Рівненщину аби презентувати свою кінострічку.
Японських гостей зустрічали безпосередньо у Тунелі кохання голова РДА Віталій Стельмах, керуюча справами Рівненської районної ради Оксана Фурманець, Клеванський селищний голова Дмитро Жовтянський, начальник відділу культури і туриму Рівненської РДА Іван Солодуха. Розважальну програму представило народне аматорське вокальне тріо «Живиця». Цікаво, що кінематографісти із задоволенням слухали українські пісні та навіть підтанцьовували. Приватними підприємцями Ю.Ціпаком та О.Коцюбайло було організоване частування японської делегації українськими національними стравами.
Зйомки фільму в Клевані тривали близько тижня. АкіосіІмадзекі зазначив, що кожен раз перебуваючи тут він не перестає дивуватися такому диву природи. Романтична драма розповідає прокохання вчителя середньої школи Кейа та його учениці Хітоки. Прем’єра стрічки відбулася 23 листопада 2014 року на Ханойському міжнародному кінофестивалі.