ФК «Тинне» обходить конкурентів.

Минулого тижня  відбулися  матчі 3  туру вищої, першої, другої ліги та матчі 1/16 Кубка Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Центральним матчем туру стала гра «колоденців» з РОКО.  Випробування «маяком» городоцькі футболісти нажаль не пройшли, уступивши лідерство групи «Славії» та «Інтеркарсу», котрі свої протистояння впевнено довели до перемог.  «Маяк» та РОКО розділили третю та четверту сходинки, решта команд згрупувалася за четвіркою кращих клубів набравши 4 та 3 очка. Окрім ХФК «Надія». Цього сезону колективу з Бармаків важко дається старт чемпіонату, як результат  – останнє місце та нуль очок.

Вища ліга. Результати матчів:

«Оріон»  –  «Вікторія»   –  4:2
РОКО  –  Будмаркет «Маяк»   –  0:3
«Продторгобладнання»   –  «Інтеркарс»  –  0:4
«Горинь»   –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  1:3
«Славія»  –  ХФК «Надія»  –  2:0

Поки вся увага була прикута до яскравих перемог ФК «Шпанів», колектив з Тинного несподівано очолив турнірну таблицю першої ліги. Цього разу команда обіграла ФК «Обарів», не самого простого суперника, який встиг у свій час пограти у вищій лізі району. Самі ж шпанівці, мінімально поступилися «Альянсу» та розділили друге місце з ФК «Новожуків» та «Рівесом». Цікаво, що і ФК «Новожуків» і «Переможець», досить непогано влилися в вищий за класом дивізіон, нічим не поступаючись «місцевим» командам.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Шпанів»   «Альянс»  –  0:1
«ГолДар»   –  «Переможець» –  1:1
ФК «Обарів»   ФК «Тинне»  –  1:2
«Олімпік»   «Рівес»  –  0:4
ФК «Новожуків»   ФК «Дядьковичі»  –  3:1

«Зірка» несподівано обіграла одного з головних фаворитів другої ліги, «Єдність-Мидськ», чим підтвердила те, що дана ліга є найбільш непередбачуваною. Житинці ще й очолили другу лігу, проте, це ще мало про що говорить, адже низка команд зіграла на гру менше і скоріше за все в наступному турі все знову зміниться.

Друга ліга. Результати матчів:

«Єдність-Мидськ»   «Зірка»  –  1:2
ФК «Ясининичі»   –  «Злагода» –  3:5
«Фаворит»   –  ФК «Корнин» –  2:2
ФК «Городище»   –  «Стандарт» –  0:5

Кубок Рівненського району стартував посеред тижня. Було зіграно одинадцять ігор, з яких, мабуть, найнесподіванішою була гра між ФК «Понебель» та «Оріоном». Грабівці знову не кращим чином завершують свої виступи в кубку, адже позаторік «Оріон» не пройшов стадію 1/16, а минулого року гол в додатковий час, в цьому ж раунді, таки врятував ситуацію. Цього разу дива не сталося, ФК «Понебель» «вибиває» зі змагань свого більш іменитого конкурента. Хотілося б виділити ще дві гри де переможцями вийшли представники другої ліги району: «Стандарт» – «Альянс», та мабуть, найдраматичніший поєдинок кубку – «Зірка» – «Рівес», де основний рахунок матчу було зафіксовано 3-3 і доля матчу вирішувалась уже в післяматчевих пенальті.

Результати матчів 1/16 фіналу:

ФК «Новожуків»  – РОКО (Городок) – 3:4
ФК «Корнин» – «Продторг» (Забороль) – 2:3
«Переможець» – ФК «Обарів» – 3:2
ФК «Дядьковичі» – «Горинь» (Кустин) – 0:6
ФК «Понебель» – «Оріон» (Грабів) – 2:1
ФК «Городище» – ХФК «Надія» (Бармаки) – 0:3
«Стандарт» (Тайкури) – «Альянс» (Б.Криниця) – 1:1 (дч 0:1)
«Злагода» (М.Шпаків) – «ГолДар» (Голишів) – 0:5
«Фаворит» (Колоденка) – «Вікторія» (Кустин) – 2:3
«Зірка» (В.Житин) – «Рівес» (В.Олексин) – 3:3 (пп 3:1)
ФК «Шпанів» – «Олімпік» (Олександрія) – 4:3
ФК «Ясининичі» – ФК «Тинне» (Шубків) – (-:+)

Матчі стадії 1/8 фіналу кубка Рівненського району заплановано на 19-20 серпня, орієнтовано на 18:00.