Вітаємо!!!

03 вересня 2020 року виповнюється 20 років з початку трудової діяльності на посаді провідного методиста у відділі культури, молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації Ткач Олени Іванівни.

Олена Іванівна людина надзвичайно енергійна, фахівець своєї справи.  Також вона є  головою районної організації профспілки працівників культури, членом президії обласної ради профспілки працівників культури. Вміло координує діяльність закріплених клубних закладів, тісно співпрацює з керівниками народних (зразкових) аматорських колективів району, директорами шкіл естетичного виховання. При потребі надає необхідну методичну та практичну допомогу творчим аматорським колективам вокально-хорового спрямування та фольклорним колективам.

Крім того, Олена Іванівна є керівником народного аматорського вокального тріо «Живиця» Рівненського районного будинку культури,  виконує сольні партії в концертних виступах народного аматорського хору «Зоря ім.Плютинського» районного будинку культури, а також приймає активну участь в  організації та проведенні різноманітних районних оглядів-конкурсів, фестивалів, свят та концертів, часто виконує роль ведучої. Професіоналізм і творчий потенціал її таланту добре відомий як в нашому районі так і в Україні,  тай за її межами.

Колектив відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації щиро вітає дорогу колегу з ювілейною датою і бажає надалі бути щасливою, здоровою, сповненою енергії, сил та завзяття. Нехай життя буде багатим на добро та хороші враження.

Шановна Олено Іванівно, з радістю приймайте кожний новий день, черпайте силу і наснагу від роботи. Сонячних днів Вам, чудесного настрою, невичерпного оптимізму,  втілення креативних і талановитих задумів, здійснення цікавих творчих проєктів, залишатеся віртуозом своєї справи!