ФК “Дядьковичі” став перепоною для Шпанова

Минулого тижня  відбулися  матчі 6  туру вищої, першої, другої ліги та матч півфіналу Кубка Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Без особливих несподіванок пройшов 6 тур вищого дивізіону Рівненського району. «Славія», «Інтеркарс» та «Маяк» здобули впевнені перемоги над своїми суперниками та продовжують тісно конкурувати між собою.
Невдалі вихідні склалися для Кустина, обидва колективи які представляють село програли з розгромним рахунком. А виділити можна ХФК «Надію», команда незважаючи на низку поразок на початку чемпіонату, здобула дві поспіль перемоги, і нарешті залишила останню стрічку турнірки.

 

Вища ліга. Результати матчів:

«Інтеркарс»  –  «Оріон»   –  3:0
Будмаркет «Маяк»  –  «ЛМЗ-Квасилів»   –  6:1
«Вікторія»   –  «Продторгобладнання»   –  2:6
«Славія»   –  РОКО  –  7:0
ХФК «Надія»  –  «Горинь»  –  5:1

Майже сенсаційним результатом порадував своїх прихильників ФК «Дядьковичі». Команда змогла відібрати очки в надмотивованих шпанівців, котрі, в разі перемоги, очолили б першу лігу. Цікаво, що це взагалі перше набране очко колективом з Дядьковичів за весь турнір.
Ще один несподіваний результат відбувся у поточному турі. Голишівці поступилися ФК «Новожуків».
І, звичайно, сповна помилками конкурентів скористався великоолексенський «Рівес», зайнявши нарешті п’єдестал першої ліги. Але чи надовго?

 

Перша ліга. Результати матчів:

«Переможець»  –  «Альянс»  –  1:5
ФК «Новожуків»   –  «ГолДар»  –  2:0
ФК «Тинне»  –  «Олімпік»  –  5:4
«Рівес»  –  ФК «Обарів»  –  5:2
ФК «Дядьковичі»  –  ФК «Шпанів»  –  1:1

«Стандарт» продовжує очолювати другу лігу Рівненського району. Корнинці відстають від лідера на 2 очка та мають ще гру в запасі, а «Зірка», завдяки непростій перемозі над «Злагодою», опинилася на третьому місці. ФК «Ясининичі» залишається єдиною командою, яка поки що не набрала жодного балу.

  

Друга ліга. Результати матчів:

«Злагода»  –  «Зірка»  –  1:2
ФК «Корнин»   –  «Єдність-Мидськ» –  2:0
«Фаворит»   –  ФК «Ясининичі» –  4:1
«Стандарт»   –  ФК «Понебель» –  3:1

У четверг відбувся один з півфінальних поєдинків кубка Рівненського району. Великоомелянську «Славію» приймав «Переможець» із Грушвиці. Для «Переможця», вже те, що команда добралася до цієї стадії було досягненням. І враховуючи те, яку форму набрав колектив з Великої Омеляни, шість м’ячів які пропустив у свої ворота грушвицький колектив, мабуть, можна вважати не самим гіршим результатом.
Отож, у фіналі «Славія» зустрінеться з переможцем пари Будмаркет «Маяк» – «ЛМЗ-Квасилів», який визначиться вже цієї середи.

Результати матчів 1/2 фіналу:

«Переможець» (Грушвиця) – «Славія» (В. Омеляна) – 0:6