«Інтеркарс» втрачає позиції

Минулого тижня  відбулися  матчі 7  туру вищої, першої ліги та матчі 7,8 туру другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

У зв’язку з фіналом кукба району у вищій лізі відбулося тільки три поєдинки. Центральним матчем туру стала гра «ЛМЗ-Квасилів» – «Інтеркарс». Квасилівчани змогли нав’язати боротьбу одному з лідерів чемпіонату та відібрати очки у команди з Бармаків. Цікаво, що «Інтеркарс» мав нагоду вийти вперед, адже в ворота «ЛМЗ-Квасилів» було назначено відразу два пенальті, по одному в кожному з таймів. Але переграти голкіпера «ЛМЗ-Квасилів» «автомобілісти» так і не змогли. Таким чином «Інтеркарс» обійшов «Славію» маючи в активі плюс одне очко, але в довгостроковій перспективі «Славія» без сумніву скористається осічкою конкурента.

Вища ліга. Результати матчів:

« РОКО »   –  «Продторгобладнання»   –  2:4

«ЛМЗ-Квасилів»  –  «Інтеркарс»   –  0:0
«Оріон»   –  ХФК «Надія»   –  0:0
Будмаркет «Маяк»   –  «Вікторія»   –  матч перенесено
«Горинь»  –  «Славія»  –  матч перенесено

ФК “Тинне» знову очолив першу лігу району. Тиннівці розібрались на виїзді з «Альянсом», а ось «Рівес» зіграв у результативну нічию з «Переможцем» , що вилилося для команди другим місцем турнірки. Голишівці виявилися кращими за ФК «Обарів», а «Шпанів» знову втратив очки, цього разу команді з Новожукова. В наступному турі дуже багато буде залежати від матчу «Рівес» – «ГолДар» – очна ставка вирішить хто заслуговує займати одноосібно друге місце турнірної таблиці, а то і зазіхнути на перше, якщо ФК «Тинне» втратить очки.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Шпанів»  –  ФК «Новожуків»  –  1:2
«Альянс»   –  ФК «Тинне»  –  3:4
«Олімпік»  –  ФК «Дядьковичі»  –  5:2
«ГолДар»  –  ФК «Обарів»  –  3:2
«Переможець»  –  «Рівес»  –  2:2

Відразу два тури за тиждень зіграли команди другої ліги. «Стандарт» впевнено почуває себе у лідерах нижчого дивізіону району, адже завдяки 4 здобутим очкам клуб відірвався від ФК «Корнин» аж на 5 пунктів. В свою чергу корнинська команда набрала тільки 1 бал і в першому колі вище другого місця піднятися уже не зможе. А от впасти на третє цілком можливо. Якщо “Зірка” переможе “Фаворит”, а ФК “Корнин” не впорається зі “Злагодою” в наступному турі, то саме житинці фінішують третіми.

Друга ліга. Результати матчів 7 туру:

«Зірка»  –  «Стандарт» –  1:1
ФК «Понебель»   –  ФК «Корнин» –  4:1
«Єдність-Мидськ»   –  «Фаворит» –  1:1
«Стандарт»   –  ФК «Понебель» –  3:1
ФК «Ясининичі» – ФК «Городище» – матч перенесено

Друга ліга. Результати матчів 8 туру:

ФК «Городище»  –  «Єдність-Мидськ» –  1:6
«Фаворит»   –  ФК «Понебель» –  1:1
ФК «Корнин»  –  «Зірка» –  1:1
«Стандарт»   –  «Злагода» –  5:1