«Славія» виходить на перше місце

Минулого тижня  були зіграні поєдинки  8  туру вищої ліги ,  8,9 першої ліги  та матчі 9 туру другої ліги Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

«Славія» за тур до кінця першого кола виходить на перше, «чисте» місце, вищого дивізіону району. У звичній для себе манері великоомелянці переграли «Оріон». Конкуренти «Славії» знову зробили подарунок гранду районного футболу, зігравши між собою у нічию. Таким чином «Славія» випереджає «Інтеркарс» на одне очко, а «Маяк» на три, при цьому маючи ще гру у запасі відносно решти команд, окрім колоденців. Зважаючи на те, що і «Маяк» і «Славія», зіграють перенесені ігри з аутсайдерами турнірки, то з великою вірогідністю саме «Славія» завершить перше коло лідером, а «Маяк» буде другим, залишивши «Інтеркарс» позаду.

Вища ліга. Результати матчів:

«Славія»  –  «Оріон»   –  5:1
«Продторг»  –  «Горинь»   –  7:1
«Вікторія»   –  РОКО   –  1:3
«Інтеркрс»   –  Будмаркет «Маяк»   –  0:0
ХФК «Надія»  –  «ЛМЗ-Квасилів»  –  1:0

Насиченим видався минулий тиждень для команд першої ліги, адже їм довелося грати два поєдинка , а не звичний один. Відбулося відразу два центральних матчі, і обидва за участю «Рівеса». У першому великоолексинці змогли переграти «ГолДар», а другий матч команда програла ФК «Тинне». Цікаво, що ФК «Тинне» взагалі не був фаворитом на початку змагань, але колективу вдалося завершити перше коло лідером, та ще й, мабуть, у найсильнішій першій лізі за останні декілька років. ФК «Шпанів»  та «Рівес» розділили 2,3 місце відстаючи від першого на 4 очки. Замикати турнірку видалося ФК «Дядьковичі», але зважаючи на останні матчі команди, у другому колі буде не все так однозначно.

Перша ліга. Результати матчів 8 туру:

ФК «Дядьковичі»  –  «Альянс»  –  3:3
«Рівес»   –  «ГолДар»  –  3:1
ФК «Новожуків»  –  «Олімпік»  –  1:3
ФК «Обарів»  –  ФК «Шпанів»  –  2:3
ФК «Тинне»  –  «Переможець»  –  1:0

Перша ліга. Результати матчів 9 туру:

«Альянс»  –  ФК «Новожуків»  –  0:2
«Переможець»   –  ФК «Дядьковичі»  –  2:2
ФК «Тинне»  –  «Рівес»  –  4:2
«Олімпік»  –  ФК «Обарів»  –  2:1
ФК «Шпанів»  –  «ГолДар»  –  7:3

Завершальний тур першого кола ніяк не впливав на першу стрічку турнірки, окрім, хіба що змоги скоротити відставання ФК «Корнин» від лідера до двох очок.
Однак,  цьому завадила «Злагода». Програючи по ходу першого тайму 0:2,  футбольна команда змогла здійснити приголомшливий «камбек», та зрештою перемогти 3:2. Чим скористався ще й ФК «Понебель», розділивши друге місце з ФК «Корнин».
Решта команд розташувалася в досить щільній групі від трійки лідерів, окрім ФК «Ясининичі», який поки що не набрав жодного очка.

Друга ліга. Результати матчів:

«Злагода»  –  ФК «Корнин»  –  3:2
«Єдність-Мидськ»   –  ФК «Ясининичі»  –  9:0
«Зірка»   –  «Фаворит»  –  1:2
ФК «Понебель»   –  ФК «Городище»  –  2:1

Перенесена гра 7 туру:

ФК «Ясининичі» – ФК «Городище»  –  0:7