Хто ж фаворит першої ліги?

Минулого вікенду  відбулися  матчі 13  туру вищої, першої, другої ліги та  матч 3 туру чемпіонату серед юнаків (U-17) Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Вища ліга переживає період, коли 10:0 від «Славії» це вже норма, а перемога «ЛМЗ-Квасилів» над «Оріоном» сприймається доволі стримано. Єлітний дивізіон Рівненського району не здивував нікого і цього туру. Лідирувати продовжують «Славія», «Інтеркарс» та «Маяк», із 34, 33 і 31 очком, відповідно. Далі, з десятиочковим відставанням, йдуть середняки турнірної таблиці, а саме, «Продторг», «Оріон» та РОКО. За «виживання» на даний момент борються 4 команди, серед яких найменше шансів у цьогорічного новачка «вишки», кустинської «Вікторії». До кінця чемпіонату залишилось ще п’ять турів і безперечно покращити своє становище може кожна з команд.

Вища ліга. Результати матчів:

РОКО  –  «Інтеркарс»   –  2:3
«Славія»  –  «Вікторія»   –  10:0
«Оріон»  –  «ЛМЗ-Квасилів»   –  1:2
«Горинь»  –  Будмаркет «Маяк»   –  1:2
«Продторг»  –  ХФК «Надія»   –  4:0

У середньому по силі дивізіоні району взагалі нічого не зрозуміло. Хто аутсайдер, хто фаворит у матчі визначити абсолютно не можливо. Наскільки цікава цього сезону перша ліга яскраво говорить турнірна таблиця. За п’ять турів до кінця чемпіонату на призові місця претендують відразу шість колективів, і водночас, решта команд які залишилися будуть боротися за місце у першій лізі на наступний сезон. Це говорить про те, що «середини» у турнірці, як такої, немає, і на кожній позиції йде безкомпромісна боротьба за результат.
І якщо взяти, наприклад, вищу лігу, де між командами які розташувалися зверху та знизу турнірної таблиці зіяє прірва, то тут, перемога аутсайдера над лідером чемпіонату особливо нікого не здивує.

Перша ліга. Результати матчів:

«ГолДар»   ФК «Тинне»  –  2:1
ФК «Шпанів»   –  «Переможець»  –  1:2
ФК «Новожуків»   «Рівес»  –  2:2

ФК «Обарів»   ФК «Дядьковичі»  –  3:1
«Олімпік»   «Альянс»  –  3:3

«Стандарт» надзвичайно впевнено відчуває себе у лідерах другої ліги. Але найважливіші матчі попереду, на команду чекає важкий календар у другій половині другого кола. Цим може скористатися ФК «Корнин», який знаходиться на третьому місці та має гру в запасі. І при сприятливих умовах, корнинці, можуть наблизитися впритул, де втрата очок «Стандарта», може вивести саме їх у лідери чемпіонату.

 

Друга ліга. Результати матчів:

«Єдність-Мидськ»   «Злагода» –  3:0
ФК «Понебель»   –  «Зірка» –  1:3
ФК
«Городище»  –  ФК «Корнин» –  2:9
ФК «Ясининичі»
   –  «Стандарт» –  1:5

Лише один матч відбувся у чемпіонаті району серед юнаків. У суботу зіграли ФК «Городок-юніор» та ФК «Зоря-Оржів». Внаслідок перемоги городоцьких хлопчаків у трьох команд у групі по 3 очка. У «Славії-2» поки що нуль балів.

Юнацька ліга Група Б U-17. Результати матчів 3 туру:

ФК «Городок-юніор» –  ФК «Зоря-Оржів»  –  3:1