70 – це зрілість золота!

    

Усі ми добре знаємо, що в житті не має нічого сталого – усе тече, час змінюється,  міняється світ навколо і вже ніколи не буде так, як було. Той, хто зрозумів це і навчився радіти дню сьогоднішньому, навчився жити у гармонії зі світом, ніколи не шкодуватиме ні про що, не житиме минулим, але віддаватиме йому належне у своїх спогадах і роздумах. Але наше життя вимірюється не тільки кількістю прожитих років , а, в перше чергу,  хорошими справами, якими воно було наповнене.

А розповідати ми сьогодні будемо про чоловіка, який впродовж всього життя в душі був відданий музиці. Це і стало його заняттям за покликанням впродовж років. Той чоловік – В’ячеслав Васильович Киц. За фахом шофер, біля 40 років трудового стажу. Гармошку освоював у дитинстві на слух. Потім – шкільний духовий оркестр. Простих сільських музик почали запрошувати на весілля, вечірки. Далі служба в армії в полковому оркестрі в Монголії.  Повернувшись у рідне село знову шоферував та все ж у вільний від роботи час збирались на репетицію. І знову весілля, вечірки та вже не тільки в селі, а і в сусідніх селах. А там і по району, і по цілій області. Згодом організував юнацький духовий оркестр, грав на баяні. До складу сільських музик входили: Вячеслав – труба, рідний брат Володимир – тенор, Кум Володимира Сергій Кисіль – тромбон, двєрідний брат Василь Блажко – баян, двоєрідний брат Павло Кіц – тенор, однокласник і друг Володимира Микола Супрунюк  – бас. Фольклорний колектив «Грушвичанка» був відомий по всій області. Побували двічі у Києві. Вивчали звичаї, традиції, обряди, записували та відтворювали їх на сцені будинку культури с.Грушвиця. Також В»ячеслав  любить будівельну справу. Збудував сарай, гараж, веранду. Робить все сам від фундаменту і доверху. Смачно готує, і донині любить техніку.

04 листопада цей поважний чоловік відзначає свій 70-річний ювілей. Відділ культури молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації вітає Вас з ювілеєм! Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть Вашими постійними супутниками в життя, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті. Бажаємо Вам святкового настрою, доброго здоров’я, довгих років життя, великого людського щастя та благополуччя

70 – не привід для печалі,
70 – це зрілість золота,
Хай до ста, а може, ще і далі,
Йдуть, не оглядаючись, літа!
Хай Вам Бог зішле здоров’я й сили,
Осінь подарує молодості цвіт,
Щоб Ви добро на цій землі творили
З любов’ю в серці ще багато літ!