Минулого вікенду відбулися  матчі 16  туру вищої, першої, другої ліги та матчі 6 туру чемпіонату серед юнаків (U-15,U-17) Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Минулого вікенду відбулися  матчі 16  туру вищої, першої, другої ліги та матчі 6 туру чемпіонату серед юнаків (U-15,U-17) Рівненського району з футболу  сезону 2020 року.

Друга поспіль нічия “Інтеркарса” відсунула команду з Бармаків на чисте третє місце. “Славія” та “Маяк” здобули по перемозі і залишаються на першому та другому місцях, відповідно. Дуже багато у першій трійці буде зрозуміло тільки після передостаннього туру, де зустрінуться “Інтеркарс” та “Будмаркет “Маяк”. Щодо “Славії”, то тільки диво не дасть завершити цей сезон на першому місці. Новачок вищого дивізіону – “Вікторія”, опинилася єдиною командою що замикає турнірку. Здебільшого, в цьому заслуга “ЛМЗ-Квасилів”, що у матчі з фаворитом чемпіонату зміг зачемпитися за очки.

Вища ліга. Результати матчів:

«Продторг» –  РОКО –  0:2
«Славія» –  “Горинь”–  3:0 (тех)
«Вікторія» – Будмаркет «Маяк» –  1:5
«Інтеркарс» – «ЛМЗ-Квасилів»  –  0:0
ХФК «Надія» – «Оріон» –  2:1

У першій лізі знову “гойдалки”. ФК “Тинне” опинився на першому місці, а “ГолДар” – другий. “Тиннівці” вийшли у лідери, зокрема, не так розгрому над “Альянсом”, а несподіваній втраті очок “ГолДара” у Обарові. В свою чергу ФК “Шпанів”, котрий стабільно тримається на третьому місці, не зміг скористатися осічкою “ГолДара”, та оступився сам, хоч і позицій не втратив. ФК “Дядьковичі” так і не змогли набрати три очка у матчі з “Олімпіком” та залишаються на останньому місці. Команди зіграли в результативну нічию, що беззаперечно є на користь Олександрійського колективу, адже “олександрійці” на 4 очка випереджають конкурента.

Перша ліга. Результати матчів:

ФК «Тинне» – «Альянс» –  4:0
ФК «Новожуків» – ФК «Шпанів» –  2:1
ФК «Дядьковичі» – «Олімпік» –  3:3
«Рівес» – «Переможець»  –  0:3
ФК «Обарів»  –  «ГолДар»  –  3:2

“Стандарт” переграв житинську “Зірку” та залишився у лідерах чемпіонату. ФК “Корнин” – другий, але корнинці ще мають гру у запасі, і якщо, так станеться, що ці команди наберуть однакову кількість очок, то саме ФК “Корнин стане чемпіоном. Загалом, цікаво, що ФК “Корнин нарешті зумів переграти принципового суперника – ФК “Понебель”, дуже часто “понебільчани” ставали перепоною для корнинської команди у досягненні поставлених цілей.

 Друга ліга. Результати матчів:

ФК «Городище»  –  ФК «Ясининичі» –  1:0
ФК «Корнин»  –  ФК «Понебель» –  3:0
«Фаворит» –  «Єдність-Мидськ» –  1:3
«Стандарт» –  «Зірка» –  4:1

Завершився груповий етап чемпіонату серед юнаків у віковій групі U-17. У обох групах на початку було по чотири команди, але згодом, у групі А знялась зі змагань “Горинь-2”, а у групі Б – “Славія-2”. Таким чином, за поточними результатами змагань, до фінального етапу вийшли ФК “Забороль-юніор” та “Комета” із групи А, та ФК «Зоря-Оржів» і “Коливань-2” – із групи Б.

Юнацька ліга Група А U-17. Результати матчів 6 туру:

БМ «Маяк-юніор» – «Комета»  –  1:1

Юнацька ліга Група Б U-17. Результати матчів 6 туру:

ФК «Зоря-Оржів» – ФК «Городок-юніор» –  5:1

Перенесений матч 4 туру юнацької ліги U-15:

ФК «Квасилів» – «Рівес-2»  –  0:0