Гастрономічна культурна спадщина Рівненського району

Управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації було ініційовано напрацювання ефективних методів збереження, відтворення та популяризацію елементів нематеріальної культурної спадщини. Зокрема йдеться про збереження та популяризацію гастрономічної культурної спадщини Рівненщини.

Рівненський район теж багатий традиціями та звичаями. Так, у південно-західній частині району простяглось мальовниче село Грушвиця.  Воно унікальне тим, що там в різні часи мешкали люди різних національностей: це й чехи, і словаки, і німці, і євреї, і українці.  Така інтернаціональність не могла не відбитися на побуті тогочасних мешканців с.Грушвиця. Сучасні грушвичани є українцями, але часто на традиційні свята вони готують страви, що готувались їхніми предками сотні років назад.

Тож, відділ культури, молоді та спорту Рівненської райдержадміністрації  спільно з будинком культури с.Грушвиця (директор  Марія Кучер) «підготували» для Вас чудову страву під назвою «Смаження». Страву готує жіночий вокальний колектив «Колєжанки» (керівник Марія Кучер), гостинно приймає кафе «Корчма», оператор відео Федір Семенчук.

Насолоджуйтесь співом творчого колективу з Грушвиці та обов’язково приготуйте  «Смаження».

Приготування:

Порізати качку на шматки та обсмажити в олії.

Готові шматки залити водою та додати: лаврове листя, сіль, перець за смаком.

Окремо обсмажити  цибулю та моркву. Також злегка смажимо муку.

Всі інгредієнти з’єднати та тушкувати до готовності.

Смачного!