Відбулася підсумкова нарада клубних працівників

8 грудня 2020 року в великій залі Рівненської райдержадміністрації відбулася підсумкова нарада з клубними працівниками Рівненського району.

В нараді були присутні директори та художні керівники будинків культури, завідувачі клубами, працівники районного будинку культури і організаційно-методичного центру відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, директори шкіл естетичного виховання, центральної районної бібліотеки.

На нараду також завітали голова Рівненської районної державної адміністрації Петро Левчук та голова Рівненської районної ради Василь Тимощук. Вони привітали та відмітили найкращих працівників  галузі.  Після того, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Дещинська підвела підсумки діяльності закладів культури клубного типу  в 2020 році  та відмітила працівників галузі за підсумками роботи  за рік, що минає.

Про передачу закладів культури на баланс об’єднаних територіальних  громад розповіла головний спеціаліст відділу Лариса Кравчук. Підвела підсумки районного дистанційного фестивалю жартівливої пісні та гумору «Де сміх – там і пісня лунає» завідувачка організаційно-методичним центром відділу культури, молоді та спорту Лілія Мельничук.

Музичним дарунком для присутніх був виступ викладачів Шубківської дитячої музичної школи  Оксани Курілко та Вікторії Колеснік.

Підсумкова нарада пройшла в конструктивні та доброзичливій атмосфері.