Зразковий хореографічний ансамбль “Вербонька”

 

Підготовча студія зразкового ансамблю народного танцю "Вербонька"
Підготовча студія зразкового ансамблю народного танцю “Вербонька”
Перед виступом останні настанови
Перед виступом останні настанови

вербонька 1.1

Підготовча студія під час концерту
Підготовча студія під час концерту
Всупереч законів гравітації
Всупереч законів гравітації

Вербонька

Дитячий ансамбль народного танцю  “Вербонька” був створений  в 1983 р., з 2000 р. колектив носить почесне звання “зразковий” .

В концертному складі  колективу приймає участь понад 140 дітей віком  від 6 до 15 років.

Основу репертуару ансамблю складають оригінальні танці, створені на хореографічній лексиці місцевого регіону, які побутували на Волинському Поліссі, танці Центральної України, Білорусії. Кожна постановка являє собою художній твір, в якому органічно поєднуються хореографія, музика, костюми.

До репертуару ансамблю входять композиції: “Привітальна” (з хором “Зоря”), кубанський танець “Кубанський пляс”, вокально-хореогрічна композиція “Дівочі сльози” ( з хором “Зоря”), український народний  танець “Гопак”, український народний  танець “Молодичка”,  Поліський танець “Ой-ра”, патріотичний танець «Їхали козаченьки» та інші.

У «Вербоньки» напружений графік і щаслива артистична доля: ансамбль є лауреатом та дипломантом багатьох Всеукраїнських конкурсів та міжнародних фестивалів.

Впродовж 5 останніх років колектив приймав участь в українському фольклорному фестивалі «Відлуння» м.Видміни (Польща) (2009р.), у Х-му ювілейному Всеукраїнському фестивалі творчих дітей села «Селянські зірочки» в м.Генічеськ  Херсонської обл (2009р.),  побував на фестивалі мистецтв товариств «Вакат» м.Заржеч та «Романка» м.Сопотня Мала, республіка Польща (2010р.). В 2011 році був учасником Міжнародного фестивалю «Балкан-фольк-фест» у м.Кітен Республіки Болгарія,  у 2013 році колектив відвідав  Міжнародний дитячий фестиваль «Сонце.Радість.Краса», що відбувся в м.Несебр, Республіка Болгарія.

Ось вже багато років поспіль Борис Степанович Бунь керує дитячим зразковим ансамблем „Вербонька”. В своїй творчій роботі використовує постановки танців відомих та провідних хореографів та спеціалістів, також  здійснює власні постановки, які є досить вдалими і оригінальними.

Дякуючи наполегливій роботі Б.Буня колектив неодноразово ставав переможцем районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів.

Бунь Борис Степанович користується повагою та авторитетом у колективі, є принциповим і вимогливим до всіх учасників ансамблю “Вербонька”. Дякуючи успішній роботі Буня Б.С., як керівника ансамблю, у колективі значно зросла виконавська майстерність, багато уваги приділяється вихованню сценічної культури.Вербонька 1Вербонька2
4567811121314