Будинок культури с.Карпилівка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Клубна установа працює з 1948 року.

Приміщення закладу пристосоване.

Загальна площа приміщення 3500 м2.

В 2014 проведено ремонт  приміщення закладу, а саме: замінено  дерев’яні крокви, проведено ремонт та фарбування покрівлі, внутрішній та зовнішній ремонт приміщення закладу та котельні, замінено чотири вікна та двері на енергозберігаючі.

 Дозвіллєві об’єкти закладу – глядацька  зала на 125 місць,  приміщення для гурткової роботи та публічно-шкільна бібліотека.

Очолює заклад – Гріневич Любов Михайлівна

 

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячі вокальні ансамблі;

–         Народний аматорський ансамбль української пісні «Червона калина» ;

–         Дитячий та дорослий гурток художнього слова;

–         Дитячий фізкультурно-оздоровчий гурток;

–         Дорослий та дитячий гурток з декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматорські колективи закладу та майстри з декоративно ужиткового мистецтва приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та Городоцької сільської ради.

Найпопулярнішим колективом закладу не тільки в районі а й в області користується народний аматорський ансамбль української пісні «Червона калина», незмінним керівником якого є Ольга Якимчук.  Головним завданням колективу є збереження, народних традицій, звичаїв, обрядів, популяризація української народної пісні.  Від час утворення колективу в «Червоній калині» співає директор закладу Любов Гриневич. Колектив є учасником районних та обласних заходів. Гарною традицією колективу стало щорічне святкування Різдва, де колектив виступає перед своїми односельчанами, а також святкування Дня незалежності України, коли колектив звітується перед жителями с.Карпилівка.

 Ольга Якимчук постійно дбає про молоде поповнення творчого колективу. Так з»явився вокальний ансамбль «Калинонька» та колектив хлопчиків «Юні козачата».

Художній керівник клубної установи Ольга Якимчук прийняла активну участь в третьому районному фестивалі «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури  клубного типу, де отримала титул  номінації  «Господиня кулінар».

Родзинкою закладу є проведення свят: свято вишитої сорочки, свято полуниці, свято рушника та інші.