Клуб с.Загороща

DSC00185Центральний вхід DSC06138Глядацький зал
загороща 3Гурткова кімната???????????????????????????????Завідувач клубом – Демчук Любов Василівна

Клубна установа працює з 1966року.

Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 252 м2.

 Дозвіллєві об»єкти закладу – глядацька  зала на 150 місць,  кімната  для гурткової роботи.

Очолює заклад – Демчук Любов Василівна.

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячий та дорослий вокальний ансамбль;

–         Дитячий гурток художнього слова;

–         Дорослий фізкультурно-оздоровчий гурток;

–          Дитячий гурток декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматорські колективи закладу приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та  Корнинської сільської ради.

З успіхом у закладі пройшла районна мистецька естафета «Від села до села – з піснею і словом», де були присутні мешканці села  та гості. Аматори художньої творчості демонстрували свій вокальний спів, демонстрували театральні сценки та гумор. Звичайно, господинею сцену була керівник закладу Любов Демчук, яка чудово виконала ліричні твори українських авторів.  Свої гарні роботи представили майстри  вишивок, бісероплетіння, живопис картин та художніх виробів.

Талант Любові Демчук широко проявився у третьому районному фестивалі «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури клубного типу, яка виборола почесний титул « Господиня-народознавець».

Слід відмітити, що робота клубного закладу проявляється не тільки у відчайдушній праці керівника закладу, а й у всій спортивно-творчій сім’ї Демчуків. Адже чоловік Любові Василівни організував на території клубного закладу спортивний майданчик та стадіон, де часто відбувається футбольні баталії на першість району.

SAMSUNG CAMERA PICTURESЗахід приурочений до Дня української мови та 144 річниці з Дня Народження Лесі УкраїнкиDSC09966Христова благодать купається в піснях любовіDSC09856Репетиція DSC08948Дитячий вокальний колектив “Перлинки”DSC09474Дитячий вокальний колектив “Перлинки”DSC08965Дівочий ансамбль “Піснеспіви”DSC08958Глядацький зал під час заходівDSC08923Учасники гуртка “Художнє слово”
DSC08920Жіночий вокальний ансамбль “Мелодія”DSC00472Щорічний дитячий футбольний турнір “Шкіряний м’яч”DSC00157Футбольний міні-турнірDSC02379Різдвяна інсцинізація “Блага звістка”загороща 1Літературна виставкаDSC09020Виставка різьби по дереву Дмитра Афоніча с.ЗагорощаDSC09076ФотовиставкаDSC05586Виставка картин з бісеру Тетяни Ющук с.Загороща
DSC09019Виставка виробів з бісеру Богдани Раткевич с.Загороща
DSC06146Виставкова зала
DSC05332Участь в районному фестивалі “Господиня гарна я”DSC05386Участь в районному фестивалі “Господиня гарна я”