Будинок культури смт Квасилів

квасилів 1 квасилів 2 квасилів 3

Клубна установа працює з 1992 року.

Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 675,6 м2.

 Дозвіллєві об»єкти закладу – глядацька  зала на 300 місць, п’ять кімнат  для гурткової роботи, вільні приміщення згідно договорів надаються в оренду з метою залучення позабюджетних коштів.

Очолює заклад – Дмиш Зіновій Іванович

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячі вокальні ансамблі;

–         Дитячі хореографічні колективи;

–         Дитячий  театральний гурток.

–         Дорослий вокально-інструментальний ансамбль;

–         Дитячий фізкультурно-оздоровчий гурток з гімнастики;

–         Дитячий гурток художньої студії.

Аматорські колективи закладу та майстри з декоративно ужиткового мистецтва приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території селища та району.

Великою популярністю у жителів селища користується дитячий танцювальний ансамбль «Арт Квартал»,  керівник Артур Прокаєв. Ансамбль приймає активну участь в міроприємствах, які проходять в місцевому будинку культури, на сценах району та області.

Високу майстерність виконання демонструє зразковий ансамбль естрадної пісні «Лорелей», керівник Лілія Биць. Ансамбль є лауреатом районних, обласних та всеукраїнських оглядів-конкурсів, демонструє свою майстерність глядачам закордонних держав.

Окрасою вокального мистецтва селища та району є чоловічий ансамбль «Оксамит», незмінним керівником якого є Володимир Баглай. Ансамбль цікавим тим, що в ньому приймають участь чоловіки різних професій, які проживають в селищі Квасилів. В репертуарі колективу українські народні, повстанські, стрілецькі та інші пісні.