Будинок культури с. Малий Шпаків

шпаків 1 Шпаків шпаків 2 шпаків 3 шпаків 4 шпаків 5 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Клубна установа працює з 1996 року.

Приміщення закладу спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 1713,38 м2.

 На першому поверсі розміщена глядацька зала на 300 місць, танцювальна зала, фойє.

На другому поверсі розміщена  кімната директора закладу, публічно-шкільна бібліотека, кімнати для гурткової роботи, кімната для гри в настільний теніс, музейна кімната

Очолює заклад – Сисюк Юрій Євгенович

Художній керівник будинку культури – Сінокопчук Олена В’ячеславівна 

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячий та дорослі вокальні ансамблі;

–    Дитячий гурток художнього слова

–         Дитячий  фізкультурно-оздоровчий гурток;

–          дорослий декоративно-ужитковий гурток.

Аматорські колективи закладу та майстри декоративно-ужиткового мистецтва приймають активну участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села, району та області.

Найпопулярнішим колективом закладу не тільки в районі а й в області користується народний аматорський хор «Оберіг», незмінним керівником якого є Світлана Якимчук.

В літню грайливу пору вщент переповненій залі свою високу майстерність демонстрували аматори сцени місцевого закладу під час проведення районної мистецької естафети «Від села до села –  з піснею і словом». Приємно відзначити естафету поколінь народного мистецтва. Адже виділивши успішний виступ художнього керівника закладу Олени Сінокопчук, бурхливі оплески отримала наймолодша учасниця сцени – внучка пані Олени Діана.

Гарні патріотичні та ліричні мелодії звучать у виконанні чоловічого квартету «Отамани» під керівництвом Руслана Денисюка. Під стать чоловічому квартету задушевно і лірично звучать ліричні твори у виконанні дуету «Два лебеді» – Тетяна Симончук та Олександр Бабохін.