Будинок культури с.Шпанів

шпанів 1 шпанів 2 шпанів 3

Клубна установа працює з 1965 року.

Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 400 м2.

 Дозвіллєві об»єкти закладу – глядацька  зала на 200 місць, два приміщення для гурткової роботи та публічно-шкільна бібліотека.

Очолює заклад – Антимонюк Руслана Петрівна

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячі вокальні ансамблі;

–         Дитячі хореографічні колективи;

–         Дитячий  театральний гурток.

Аматорські колективи закладу та майстри з декоративно ужиткового мистецтва приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та Шпанівської сільської ради.

Вокальний ансамбль клубного закладу в минулому році  прийняв участь в районному літературно-мистецькому святі «Слово Шевченка – живе і вічне», присвячене 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Керівник клубної установи Руслана Антимонюк прийняла активну участь в другому районному фестивалі «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури  клубного типу, де отримала титул  номінації  «Господиня майстриня».

З літературно-музичною композиція «Тарасова доля» дитячий драматичний колектив закладу прийняв участь  в  районному огляді драматичних колективівклубних закладів району«Золота творча спадщина Кобзаря».

11 січня  2015 року був господарем проведення фестивалю колядок «Різдв»яна зірка». В рамках проведення фестивалю відбулася благодійна акція по збору коштів для учасників АТО.