Свято приурочене дню незалежності в Шубкові

шубків 1 шубків 2 шубків 3 шубків 4 шубків 5 шубків 6 шубків 7 шубків 8 шубків 9 шубків 10 шубків

24 річницю незалежності України громада с.Шубків зустрічала  на святковому заході, організатором якого виступила Шубківська сільська рада.  З самого ранку в центрі села лунала урочиста музика, яка створювала піднесений настрій та скликала людей на урочистий мітинг та концерт, який відбувся біля пам’ятника борцям за Україну.

Шубківчани цей святковий день зустрічали разом з головою Рівненської районної ради Володимиром Пилипчуком та головою Рівненської обласної ради Михайлом Кирилловим, які завітали до них на свято.

Особлива пошана в цей день була до почесних гостей свята – учасників антитерористичної операції та матерів відважних воїнів, які нині захищають наші рубежі на Сході України. Сільський голова Валентина Осіпчук висловила їм слова щирої подяки від сільської громади і низько вклонилася жінкам, чиї серця сьогодні переповнені болем і тривогою за своїх дітей і чоловіків та вручили їм подяки від сільської ради. До свята долучилися також військовослужбовці ВЧ А2798, що розташована поблизу с.Шубків. Військові покладали квіти до пам’ятника борцям за Україну, а заступник командира Сергій Гаврилюк привітав усіх присутніх з днем незалежності України.

Органічно в проведенні урочистої царемонії з відзначення кращих працівників місцевих державних  та приватних підприємств почесними грамотами Шубківської сільської ради та Рівненської обласної ради в дарунок нагородженим прозвучали пісні в виконанні Анни Супрунюк – «Мальви», «Квітка душа», «Балада про Україну», Ольги Редько – «Червона калина»,  «Колискова майбуття»,  «Це моя земля» Ольги Юрчик  – «Україночка». Зворушливо і з трепетом звучали поетичні твори у виконанні завідувача  Шубківської публічно-шкільної бібліотеки Тетяни Драпатої та завідувача клубом с.Гориньград-2 Тамари Грицак, яка згідно розпорядження сільського голови була головою оргкомітету по підготовці свята, автором сценарію святкової програми та разом з Вікторією Редько виступала в ролі ведучої.

Справжньою родзинкою свята став виступ директора Шубківської дитячої музичної школи, заслуженого працівника культури України  Анатолія Пузирка, який виконав пісню «Яблуня». Цей твір був настільки по справжньому проникливо виконаний, що в багатьох защемило серце і з’явились сльози на очах.

Слід зазначити, що мистецьку програму «З любовю до людей і до України», напередодні могли побачити жителі с.Рисвянка і Гориньград-2.