Свято в будинку культури с.Корнин

корнин

В неділю,  до будинку культури с.Корнин зійшлися, а також з’їхалися друзі, шанувальники та й навіть фанати молодіжної культури хіп-хоп. Як годиться, для таких вечірок (Party), зі сцени “качав” діджей SV, котрий приймав безпосередню участь у проведенні Party з колегою по сцені MC McFlip. Хлопці, котрих пересічні люди знають, як Антонішина Святослава та Вознюка Андрія, є випускниками корнинського брейк-данс колективу “Загін привид”.
Дорослі хлопці згадували зі сцени, що колись в Корнині з’явився Бойко Михайло, котрий згуртував навколо себе молодь і “запустив” модний молодіжний напрямок танцю серед звичайних корнинських школярів. З того часу вже минуло дев’ять років. З нагоди цього свята вже відома брейк-данс команда “Загін привид” влаштувала Party, яке відвідали друзі із Білої Криниці – зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю “Зіронька” під керівництвом Шлеюк Анни, а також місцевий танцювальний колектив під керівництвом Левчук Олени.
По закінченю вечора з днем народження колектив привітала в.о. голови Корнинської сільської ради Олійник Емілія Михайлівна. Вона відмітила, що колективом керує молодий, енергійний та талановитий керівник, а учасники не просто так витирають підлогу, бо інколи від того, що відбувається на сцені, аж дух перехоплює.