Семінар-практикум з працівниками клубних закладів в БК смт Оржів

15 жовтня 2015 року  в будинку культури смт Оржів відбувся семінар-практикум з працівниками клубних закладів Рівненського району  на тему «Любительські об’єднання та клуби за інтересами – ефективна форма змістовного дозвілля населення». Основною метою проведення даного семінару була популяризація такої форми дозвіллєвої роботи з населенням, як любительські об’єднання.   Ця форма роботи дає можливість охопити  всі вікові  верстви населення, урізноманітнити діяльність закладів культури. На семінарі були присутні  директори будинків культури, завідувачі клубів та художні керівники установ культури клубного типу. Провідними методистами організаційно-методичного центру відділу культури і туризму райдержадміністрації були розроблені методичні рекомендації з організації діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами. Керівники клубних установ в яких діють любительські об’єднання та клуби за інтересами представили на розсуд колег, як працюють їх формування. Особливої уваги заслуговує презентація 8 любительських об’єднань, що діють в районному будинку культури с.Зоря. Особливо сподобалось культпрацівникам  району виступ команди КВК «Я та мої Тьолочки», що також є однією з форм роботи клубу за інтересами. Директор районного будинку культури с.Зоря Олена Шкіндер та працівники закладу підготували інформаційні ролики, де розповідалося про любительське об’єднання бразильського бойового мистецтва «Капоейра» (керівник Сергій Варжель), дитячого літнього табору «Кіндерленд», фізкультурно-оздоровчі об’єднання «Теніс» та «Фітнес». Крім того Олена Петрівна провела із культпрацівниками один раунд інтелектуально-розважальної гри «Брейн-ринг».

Водночас працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації привітали іменинників жовтня, а їх у цьому місяці особливо багато. Учасники дитячих творчих колективів, що діють на базі будинку культури смт Оржів подарували іменинникам та всім присутнім музичне привітання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA