Бронниківська сільська рада

Населені пункти, що входять до складу сільської ради – с. Бронники с. Білівські Хутори с. Рогачів

Туристичні об’єкти – Могили воїнів Німецької армії у с.Бронники, Свято-Покровська церква,  Братська могила, пам’ятник воїнам-односельчанам, Різдво-Богородичний монастир(Білівські Хутори), братська могила першого голови сільради Мельничука В.Д. та членів його родини с.Бронники.

Туристичний маршрут

Якщо їхати від Рівного у бік Луцька, на мальовничих пагорбах розташувалося село Бронники. Досить велике село з красивою природою, ставками, пагорбами, на одному з яких видніється  дерев’яна Свято-Покровська церква, 1927 р.  З ліва від села знаходиться невеличкий ставочок, де любителі риболовлі можуть порибалити.

Через село Бронники сіра бруківка протяжністю 10 км приведе мандрівника в чудову місцину, де панує тиша і спокій, де звичайні сільські хати потопають у садах, а жителі привітні та гостинні. У тихому куточку Рівненського району розкинулось село Білівські хутори, до якого  можна доїхати як із Бронник, так і з села Білів. Але в обох випадках вона обов’язково приведе вас до тамтешнього жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці. Обабіч бруківки, починаючи від Бронник, перед очима постають прекрасні простори.  Ще кілька поворотів, і ось ви біля монастиря – тихого, затишного та  таємничого. Проходячи через нові гарні ворота, одразу кидається у вічі новий корпус, в якому нині містяться келії для тридцяти монахинь, гарна, у фресках, трапезна, і внутрішній храм, освячений на честь чудотворної ікони «Взисканіє погибших» , яка обновилася у квітні 1927 року у хаті бідної селянки Степаниди Надьохи.  Ліворуч видніється стара, 1932 року забудови, монастирська споруда, а також дерев’яна церква Різдва Богородиці. Тут можна здійснити екскурсію територією монастиря. А також відвідати богослужіння у Богородицькій церкві, де знаходиться оновлена ікона.

На території монастиря є дві могили. В одній знаходяться остатки Стефаниди Надьохи, в хатині якої обновилася ікона, у другій – останки засновника і настоятеля скиту архімандрита Мелітона ( у миру – Захарія Омеляновича Ярмуся). Від ікони відбувається багато зцілень, тому звідусіль приходять до скиту люди, перетворюючи це місце на своєрідний центр релігійного паломництва.

 

Маршрут доїзду

Доїзд здійснюється маршрутним транспортом  із залізничного вокзалу за напрямом Рівне-Білівські Хутори ( 07.50, 14.40. 19.40)

ставокСтавок у с.БронникиПокровська церква БронникиСвято-Покровська церква с.БронникиНімецькі похованняНімецькі похованняНім. похованняПоховання німецьких солдатМогила Воїнів Німецької арміїМогила воїнів німецької арміїмонастирБілівський Різдво-Богородичний монастир , храм ікони Божої Матері “Взисканіє погибших”
Білівські Хутори. МонастирИзображение 109Білівський Різдво-Богородичний монастир