Нарада клубних працівників

27 листопада 2015  року в малій залі Рівненської районної державної адміністрації відбулася нарада клубних працівників Рівненського району. Проводив нараду начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Іван Солодуха. На заході були присутні керівники, творчі працівники клубів та будинків культури, де розглядався ряд виробничих питань.

Гостями семінару були Ковальчук Галина Василівна, начальника відділу регіональної політики у сфері культури, релігії та національностей управління культури і туризму облдержадміністрації та Приймачук Катерина Аркадіївна, завідувач відділу фольклору та етнографії комунального закладу “Рівненський обласний центр народної творчості” Рівненської області які провели семінар для клубних працівіників на тему “Збереження нематеріальної культурної спадщини, як елемента розвитку сільської громади”.

Завідувач організаційно-методичного центру відділу культури і туризму Мельничук Лілія Євгенівна ознайомила клубних працівників з графіком здачі статистичної звітності керівників культури клубного типу, “зразкових” та ”народних” колективів району за 2015 рік згідно вставного зразка та відповідної документації.

З різних питань перед керівниками закладів культури також виступали: головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Лариса Кравчук та методист організаційно-методичного центру відділу культури і туризму Аліна Янчук.

Нарада пройшла в конструктивній та позитивній атмосфері.

20151127_11030620151127_110607