Будинок культури с.Корнин

Будинок культури  с.Корнин

Клубна установа працює з 1978 року.

Приміщення закладу спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 1280 м2.

 На першому поверсі розміщена глядацька зала на 400 місць, кімната урочистих подій, танцювальна зала, фойє, більярдна кімната та кімната для гри в настільний теніс,

На другому поверсі розміщена  кімната директора закладу, публічно-шкільна бібліотека, кімнати для гурткової роботи.

Очолює заклад – Багінська Руслана Миколаївна   

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

  • Дитячі та дорослий вокальні ансамблі;

–    Дитячий гурток художнього слова

  • Дитячий фізкультурно-оздоровчий гурток;
  • Дитячі хореографічні колективи.

 

Аматорські колективи закладу приймають активну участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села, району та області.  У приміщенні закладу постійно проходять районні огляди-конкурси з різноманітних жанрів.

Найпопулярнішим колективом закладу не тільки в районі а й в області користуються вокальний жіночий ансамбль «Корнинчанка» та дитячий хореографічний ансамбль «Загін привид».

Колектив «Загін привид» під керівництвом Михайла Бойка приймає активну участь у фестивалях та конкурсах по брейк-дансу.

Велику творчу роботу проводить Руслана Багінська – вона і учасник першого районного фестивалю «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури клубного типу, вона зайняла ІІ місце в обласному огляді-конкурсі серед сільських закладів культури клубного типу

З нагоди 200 річчя від дня народження Великого Кобзаря, було проведено тематичний захід «Ні, не в минуле, а в майбутнє, до тебе я, Тарасе йду», в якому прийняли участь творчі колективи будинку культури.  Також було організовано  флеш–моб серед глядачів з декламування поеми Т.Шевченка «Кавказ», а в фойє діяла книжково-ілюстративна виставка за творами Кобзаря .

З ініціативи директора будинку культури Руслани Багінської проведено благодійний захід «Підтримай сусіда, що в зоні АТО». Зібрані кошти на підтримку наших Героїв були передані волонтерам для придбання їм необхідних теплих речей.

SDC18638

SDC15692

SDC15681 SDC15677

SDC15687 SDC15745

SDC13674

SDC18172