Зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю «Зіронька» будинку культури с. Біла Криниця, керівник – Анна Шлеюк

Колектив був створений в 2007 році за ініціативи колишнього директора будинку культури с.Біла Криниця Н.Надейко.  Керівником  ансамблю під назвою «Усмішка» стала Анна Шлеюк, тоді ще студентка Рівненського державного гуманітарного університету.

Дебют колективу відбувся  в цьому ж році на сцені Білокриницького будинку культури в концертній програмі  до Дня Перемоги.

У складі колективу на той час  було 29 учасників, які плідно розпочали свою роботу. В репертуарі були композиції «Україна», «Зустріч переможців», «Почуття».

Впродовж наступних двох років «Усмішка» поповнилася новими учасниками і нараховувала у своєму складі  49 вихованців. У напрацюваннях колективу вже було 7 постановок великої форми та 5 танців   малої форми.

Номери «Котенята – малята», «Дивачки», «Ой, не  ходи, Грицю»  в репертуарі колективу  і нині.

У 2011 році колектив отримує нову назву  –  дитячий ансамбль сучасного танцю «Зіронька». В цьому ж році в ансамблі з являється ще одна група – підготовча, під назвою «Краплинка», вік учасників якої 5-6 років.

На базі колективу в  2010 році проводився районний семінар для  керівників хореографічних колективів. Учасникам семінару була продемонстрована побудова уроку та  його складові,  з виконанням технічної частини уроку.

Ансамбль сучасного танцю «Зіронька»   є  дипломантом і призером обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів, таких як: «Нові танці року»     м. Сарни, «Зоряний шлях» м. Здолбунів,  «Галицькі фрески» м. Тернопіль, «Інший вимір» м. Луцьк, «Таланти багатодітної родини» м. Рівне, «Підкори сцену» м. Київ, «Зірковий парад» м. Львів.

Дитячий ансамбль сучасного танцю «Зіронька»  став постійним учасником  всіх місцевих заходів, концертів, святкових дійств , таких як: День Перемоги, Міжнародний жіночий день, випускний бал, день захисту дітей, Івана Купала, День Незалежності України, свято першого дзвоника,  день працівника сільського господарства та багато інших.

Кожного навчального семестру в колективі відбуваються підсумкові, показові уроки, де вихованці демонструють свою майстерність, техніку, артистизм. Колектив щорічно проводить творчі звіти перед громадами сіл Білокриницької сільської ради, здійснює обмінні виступи в клубних закладах району (будинках культури с.Вересневе,  с.Корнин, с.Великий Житин, клубі с.Хотинь) та приймає участь в благодійних мистецьких акціях, які проводяться великими торговими центрами в м.Рівне.

На даний час дитячий ансамбль сучасного танцю «Зіронька»  налічує п’ять груп (одна з яких підготовча)  і об’єднує разом 60 дітей різного віку  від 5 до 17 років. З 2015 року колектив носить почесне звання “зразковий”.

Учасники колективу  та керівник постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, ускладненням свого лексичного і музичного матеріалу, збагаченням репертуару. Колектив організовує відкриті підсумкові заняття, виступи перед населенням, популяризує любов до мистецтва танцю, пропагує збереження національних традицій.

З числа учасників колективу за час  його діяльності  вийшло 20  випускників. Серед них 2, які на даний час навчаються в Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті «хореографія», 8 -навчаються в вищих навчальних закладах не мистецького профілю, але продовжуються заняття в студентських танцювальних колективах.

Pered vistupom na konkurs_1004x667

Молодша група. Перед виступом на конкурсі.

Pered vistupom.Molodsha grupa (1)_1004x667

Молодша група. Перед виступом на конкурсі.

P_1004x667

Середня група. Підсумкове заняття.

zv_1004x668

Звітний концерт колективу.

Vihovants_1004x711

Вихованці ансамблю на майстер – класах.

Vihovants (1)_1004x669

Вихованці ансамблю працюють на майстер – класах

uchn_1004x1506

Учні ансамблю.

Sol_1004x667

Солістка ансамблю з керівником на чемпіонаті України.

Anya_1004x667

Керівник ансамблю – Анна Шлеюк