Будинок культури с.Велика Омеляна

В селі Велика Омеляна з 1967 року функціонує будинок культури в якому також знаходиться публічно-шкільна бібліотека. Глядацька зала будинку культури розрахована на 250 глядачів. За роки існування цей заклад змінив багато керівників, на його сцені виросло не одне покоління великоомелянців.

Директором будинку культури с.Велика Омеляна є Хіночик Володимир Петрович. Керівником закладу Володимир Петрович працює з 09 листопада 2011 року. Хіночик В.П. у 2010 році закінчив Рівненський державний гуманітарний університет та здобув спеціальність – художник, майстер декоративно-прикладного мистецтва. Він проводить  роботу драматичного гуртка «Марципан» та художньої студії В будинку культури на 0,5 тарифної ставки працює двоє художніх керівників – Конончук Олена Анатоліївна та Бердін Ольга Юріївна.

Конончук Олена Анатоліївна працює художнім керівником з 11 січня 2010 року. За освітою Ольга Анатоліївна організатор культурно-дозвіллєвої діяльності (РДГУ). Вона курує діяльність спортивно-оздоровчого гуртка та гуртка художнього слова.

Бердін Ольга Юріївна працює в будинку культури з 08 червня 2011 року. Вона проводить діяльність танцювального та вокального гуртків.

Колектив будинку культури є молодим, творчим та згуртованим. В закладі культури проводиться велика кількість культурно-масових заходів. В своїй роботі вони використовують новаторські методи та творчі підходи. Родзинкою є фестиваль шашлику «Шашлик-башлик». Володимир Хіночик та Олена Конончук неодноразово залучалися, як ведучі районних заходів.


гуртки 4

 

гуртки


гурток 5

омеляна 1

омеляна 2

омеляна 3