День театру на сцені районного будинку культури с.Зоря


театр 2 театр 3 театр 4 театр 5

В 21 столітті, коли людство має  телебачення, інтернет, 3-Д, театр та театральне мистецтво є незмінно улюбленим, особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя.
Театр – це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури. Світло рампи, таємнича темрява зали, голоси й рухи акторів, музика, костюми, декорації, маски, чарівні запахи, що їх ніколи не буває на гамірних вулицях  міста, — словом, усе те, що нас так приваблює.
Усім відомий вислів Уільяма Шекспіра – «Весь світ – театр, а люди у ньому – актори…» коротко і як найповніше характеризує зв’язок театру з реальним життям.
27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.
Свято театрального мистецтва відбулося на сцені районного будинку культури с.Зоря. В будинку культури багато років поспіль працює народний аматорський театр, відомий не лише в районі і в області. Незмінний керівник даного колективу Матвіїва Алла Анатоліївна. Глядачі радісно займали місця в залі, передчуваючи, що для них приготовлено багато цікавого та захоплюючого.  Для них були представлені уривки з  вистав «У неділю рано зілля копала» за повістю О.Кобилянської, «Ніч перед Різдвом або черевички» М.Гоголя, казки «В нашім лісі об’явився» В.Бойка. Крім того літературно-музичні композиції та монологи тощо. Глядачі змогли переглянути відеоряд, де   промайнуло життя колективу, найкращі прем’єри, найуспішніші виступи, хвилиною мовчання пригадали акторів, яких вже немає з нами. Майже дві години дійства промайнули, як одна мить, а долоні зболілися від оплесків

Після виходу самодіяльних акторів на поклон,  провідний методист з драматичного жанру організаційно-методичного центру  відділу культури і туризму Дещинська О. вручили почесні грамоти Матвіївій А.А., Богатовій І., Кривчуку А.А,, Епік  І., Маслянчук В., Салівончик О., Бебко О., Теслюк О., Хшановській З., Бєлці М., Варжелю С., Толубаєву О., Мазурчак Ю., Матвіїву І., Павлуш Н., Костецькій О., Кривчуку А.М., адже вони є  тим кістяком на якому тримається театр.