Будинок культури смт Оржів

оржів оржів 1 оржів 2 оржів 3

В селищі Оржів з 1974 року функціонує будинок культури. Глядацька зала будинку культури розрахована на 162 глядачів. За роки існування цей заклад змінив багато керівників, на його сцені завжди вирує  життя.

Директором будинку культури селища Оржів є Нестерчук Світлана Олексіївна. Керівником закладу Світлана Олексіївна працює з 06 липня 2000 року. Нестерчук С.О. у 1987 році закінчила Дубнівське культосвітнє училище та здобула спеціальність хореографа, а у 2011 році здобула вищу освіту (РДГУ) за спеціальністю керівника самодіяльного театрального колективу.  Вона проводить роботу хореографічного гурту «Любисток» та керує любительськими об’єднаннями «Надія» і «Мелодія».

В будинку культури на 0,5 тарифної ставки працює двоє художніх керівників – Кухарчук Тетяна Володимирівна та Кордонець Людмила Йосипівна.

Кухарчук Тетяна Володимирівна працює художнім керівником з 15 квітня 2013 року. Вона курує діяльність дитячого вокального колективу «Сонечко» та вокального ансамблю «Перлинки».

Кордонець Людмила Йосипівна працює в будинку культури з 01 березня 2013 року. Вона проводить діяльність драматичного гуртка та гуртка художнього слова «Слово».

На базі Оржівського будинку культури також діє жіночий вокальний колектив «Чепурушки», керівником якого є Коник Олена Захарівна, концертмейстер – Ящук Василь Вікторович.

Колектив будинку культури організовує велику кількість культурно-масових заходів. В своїй роботі вони використовують новаторські методи та творчі підходи.