Відпочиваємо активно:куди поїхати з Рівного на вихідні

За літо потрібно встигнути запастися не тільки корисними вітамінами, але і хорошим настроєм, енергією, засмагою і отримати море яскравих вражень і незабутніх фотографій.

В умовах кризи люди заощаджують на поїздках та шукають відпочинку поблизу. Один з кращих способів відпочинку влітку – це поїхати до річки, озера чи ставка. Тут, біля води, прохолодно навіть у спеку. Як добре освіжитися у воді, а потім відпочивати на сонячному березі.

На території Рівненського району є понад 80 ставків та 2 озера, проте облаштованих місць для купання не так і багато.

Червона калина. Неподалік Рівного розташувалося прекрасне озеро в селі Жобрин. Водойма доглянута, адже біля неї розташована відома здравниця – «Червона калина». Неподалік іще один санаторій – «Лісова пісня». Вхід на територію пляжної зони платний. За невелику суму ви зможите користуватись доглянутим пляжем та озером. На території санаторію знаходяться два цілющі джерела з мінеральною водою.

Червона калина5 Сосновий бір Червона калина1

Обарів. Ставки.  Популярним місцем відпочинку жителів  Рівненського району є парк-готель «Швейцарія», що знаходиться в мальовничому селі Ставки. На території паркової зони розташований пляжта доглянута водойма. Багаточисельні відвідувачі розповідають, що там завжди чисто та прибрано, на території пляжу є переодягальні та туалет але вхід на територію пляжу – платний.

Доїхати з Рівного можна безліччю маршруток: “Рівне-Клевань”,  “Рівне- Городок”, “Рівне-Карпилівка”, “Рівне-Оржів”,  “Рівне –Метків”. Загалом, пляж чистий, з переодягальнями та туалетами.

68398_492453020779144_1703716363_n шв

Бичаль. Забороль. Озеро для любителів автостопу. Озеро знаходить поблизу дороги та має місця для засмагання. Добиратися доволі зручно, адже з Рівного курсує багато маршрутних таксі. Також є багато місця для відпочинку, можна засмагати на галявині, або ж відпочивати у лісі.

Бичаль

Козлин. Улюблене місце відпочинку рівнян на вихідні. Тут і чистий ліс, і зручний доїзд, і купання – на будь-який смак. Платно і безкоштовно.  Якщо Ви зібралися у Козлин відпочити  на закритій базі – доведеться заплатити не великі гроші, проте Водойму оточує зелений ліс за яким є невелике озерце, де купатися можна і  безкоштовно. Свіже лісове повітря в поєднанні з чистою водою створюють чудові умови для відпочинку. Добиратися зручно маршрутками або ж власним транспортом.

37744179_D2YcNsG3VRVpz8D21MqWG6BKSKbl_d0ELfvg-VGVrmI 4960763_GoiMxm1rjxYehowzfNQ9BUgD302vcok80SxkCjdWDXU 4960763_GTjoCkgurcUIiGHQ6Ab-tL4xJ8cz0eGi8RS2WdGV7MA

Річка Горинь. Території вздовж річки Горинь у селі Решуцьк, Хотин, Ходоси, Олександрія, стали улюбленими місцями відпочинку рівнян та гостей міста. Повноводна ріка Горинь та гарний ліс приваблюють як любителів риболовлі, так і бажаючих набути гарної засмаги та вдосталь поплавати.

Ремель1

Село Ремель

решуцьк1 Решуцьк

Село Решуцьк

Хотинь1 Хотинь

Село Хотинь, Ходоси

Не слід також забувати про уважність та обережність на воді. Тоді відпочинок принесе незабутню радість та чудове задоволення.