Вітаємо ювілярів!

Червень та  липень дуже багатий на ювілярів  галузі культури Рівненського району.

24 червня своє 50-річчя святкує заступник директора  з навчально-виховної роботи  Зорянської школи мистецтв Ігор Іванович Хшановський.

Хшановський І. І. в Зорянській школі мистецтв   працює з 1999 року, на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Зорянської школи мистецтв – шістнадцять років. Загальний трудовий стаж становить тридцять  років.

І.Хшановський  був ініціатором створення та є беззмінним  керівником духового оркестру Зорянської школи мистецтв. Цей колектив є учасником всіх творчих звітів школи, концертів та урочистостей, які проходять в Рівненському районному будинку культури.

Зорянська школа мистецтв постійно  займає призові місця в обласному огляді-конкурсі  учнівських та викладацьких колективів та окремих виконавців  серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, творчі колективи школи та окремі виконавці є учасниками  щорічного заключного гала-концерту переможців огляду.

Серед учнів Хшановського І.І.  призери та переможці різноманітних конкурсів, олімпіад, які  після закінчення школи продовжують навчання у вищих спеціалізованих навчальних закладах.

Хшановський І.І. користується  повагою та авторитетом серед дітей та їх батьків, колег по роботі та жителів села Зоря.

Хшановський І.І

Хшановський Ігор Іванович

30 червня своє 55-річчя святкує директор  Оржівської дитячої музичної школи Табакова Аліна Ананіївна. Директором   дитячої музичної школи  працює дев’ятнадцять років. Вона педагог   з тридцятирічним стажем роботи.

 

Табакова А.А. керівник та практик  з великим досвідом роботи, якому  присвоєне педагогічне звання «старший викладач».

Табакова А.А. керує   вокальним ансамблем викладачів школи, дитячим ансамблем бандуристів, є  керівником та учасницею тріо бандуристів.

Ансамбль бандуристів, керівником якого є  А.Табакова, став Дипломантом VІІІ Міжнародногоу конкурсу «InterSvitiaz accomusik-2016», який відбувся в цьому році  в м.Луцьк.

Завдяки цілеспрямованій роботи  Табакової А.А. по підбору кадрів    на даний час  в школі працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Оржівська дитяча музична школа  займає призові місця в обласному огляді-конкурсі  учнівських та викладацьких колективів та окремих виконавців  серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області.

Учні школи є призерами та переможцями обласних олімпіад,  конкурсів та фестивалів, після закінчення школи вступають до вищих спеціалізованих навчальних закладів, а дехто з них повертається в рідну школу, але вже в якості викладача.

За наслідками проведення в 2013 році  державної атестації  позашкільних навчальних закладів  з урахуванням показників освітньої діяльності і результативності  навчально-вихованого процесу Оржівська дитяча музична школа  атестована з відзнакою, що в першу чергу  є заслугою директора  Табакової А.А.

Вітаємо Аліну Ананіївну, подвійну відмінницю, з двома п’ятірками, та бажаємо,  ще як мінімум, повторити результат: до  55 +  ще 55!

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Табакова Аліна Ананівна (перша з ліва)

 

1 липня святкує 50-річчя Бунь Борис Степанович. Борис Степанович працює викладачем по класу хореографії  Зорянської школи мистецтв Рівненського району та вже шістнадцять років керує зразковим ансамблем народного танцю  «Вербонька» Рівненського районного будинку культури (село Зоря).

Бунь Б.С.  висококваліфікований спеціаліст, прекрасний педагог і вихователь, який чітко, з творчим підходом, організовує  свою роботу. Як результат – це 120  учнів, які навчаються на хореографічному відділенні та займаються народними танцями. Щороку відділення випускає 15-20 випускників, серед яких випускники Б.Буня, які продовжують навчання в вищих спеціалізованих мистецьких навчальних закладах та набувають досвіду в професійних творчих колективах.

Реалізовує свої творчі задуми та ідеї  Б.Бунь в танцювальних колективах – аматорському танцювальному ансамблі «Краплина Полісся» Зорянської школи мистецтв  та зразковому аматорському ансамблі народного танцю «Вербонька» Рівненського районного будинку культури керівниками яких він є. В своїй творчій роботі використовує не тільки  надбання відомих та провідних хореографів та постановників країни, а й здійснює  власні оригінальні постановки.

Підсумком клопіткої  роботи  Буня Б.С. як керівника, є вагомі результати і досягнення зразкового аматорського ансамблю народного танцю «Вербонька». Колектив є   учасником всіх районних  мистецьких заходів,  обласних концертів та   відомий не тільки в області, а й за її межами.

Колектив представляв Україну на фольклорному фестивалі «Відлуння»,     м. Видміни та  фестивалі мистецтв товариств «Вакат» м. Заржеч та «Романка»    м. Сопотня Мала (Польща), Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Квіти України»  (Естонія),  на Міжнародних фестивалях «Балкан-фолк-фест», м.Кітен та  «Сонце, радість, краса», м.Несебр (Болгарія), на якому Б.Бунь був відзначений спеціальним призом, як автор-постановник народних танців.

Зразковий ансамбль народного танцю «Вербонька» під керівництвом Б.Буня  є неодноразовим дипломатом та учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Героя України Мирослава Вантуха.

Б.Бунь був автором ідеї та координатором  першого районного відкритого фестивалю «Танцює Полісся» за участю  танцювальних колективів Рівненської області, який відбувся в травні цього року. Фестиваль започатковано з метою збагачення та популяризації хореографічної спадщини, пропаганди нових хореографічних творів, створених на основі українських народних традицій Волинського Полісся.

Бунь Б.С. є багаторічним консультантом-постановником ансамблю пісні і танцю «Ранок» Воєводства Білостоцького в м.Більськ Підляський,  який об’днує близько 80 дітей від 8 до 15 років, які навчаються в українських класах школи-гімназії  ім.Адама Міцкевича. Як визнання особливих заслуг Б.Буня є присвоєння йому в 2015 році почесного звання «Заслужений працівник культури Республіки Польща».

Працівники відділу культури і туризму вітають ювіляра та вірять, що його заслуги перед українською культурою будуть належно оцінені і в найближчий час  у нас буде підстава вітати його з присвоєнням  почесного звання «Заслужений працівник культури України»!

Бунь Б. С.

Бунь Борис Степанович

Відділ культури і туризму Рівненської райдержадміністрації від щирого серця вітає ювілярів та бажає міцного здоров’я, благополуччя, любові та усіх гараздів!