Клуб с.Хотин

хотинь хотинь 1

Клубна установа працює з 1956 року.

Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 243 м2.

 Дозвіллєві об’єкти закладу – глядацька  зала на 180 місць, приміщення для гурткової роботи та публічно-шкільна бібліотека.

Очолює заклад – Костюк Оксана Миколаївна

Робота клубного закладу  спрямована на задоволення духовних , моральних та інтелектуальних потреб населення, організації змістовного дозвілля молоді та розвитку фізичної культури  і спорту.

З цією метою в клубному закладі функціонують клубні формування, а саме:

–         Дитячий вокальний ансамбль;

–         Дитячий гурток художнього слова;

–         Дитячий гурток спортивного профілю;

–         Дорослий театральний гурток;

–         Дитячий гурток декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматорські колективи закладу приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та Шубківської сільської ради.

В минулому році в клубному закладі  відбулася районна мистецька акція «Мистецтво одного села», яка була приурочена до Дня Матері. На святі була представлена виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Силами аматорської творчості закладу була представлена концертна програма для багато чисельних глядачів.

Вокальне тріо у складі Вікторії Мельничук, Тетяни Поліщук та Іванни Хоменко приймали участь в районному літературно-мистецькому святі «Слово Шевченка – живе і вічне», присвячене 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Ігор Тетечко та Микола Костюк прийняли участь в першому  районному індивідуальному турнірі з шашок-64 серед учасників фізкультурних клубних формувань району, який відбувся в будинку культури  с.Вересневе.

В січні місяці 2015 року гурт колядників прийняли участь в фестивалі колядок «Різдв’яна зірка», в рамках благодійної акції по збору коштів для учасників АТО.