Насичений на культурно-масові заходи січень у Рівненському районному будинку культури

Січень 2017 року видався дуже напруженим та багатим на свята і культурно-масові заходи в Рівненському районному будинку культури. Весело, радісно та емоційно відбулися Новорічні свята. Народний аматорський театр «Зорецвіт» районного будинку культури (керівник Алла Матвіїва) підготував дитячу казку «Новорічна феєрія». Діти, одягнені у яскраві карнавальні костюми, радісно вітали Діда Мороза і Снігуроньку, отримували подарунки, танцювали та раділи Новому рокові. Казкові герої, яскраво прикрашена ялинка, чудовий настрій – все це було присутнє на святі. Дітки весело провели час: змагалися у конкурсах, розповідали вірші, співали пісень, водили хороводи.

новий рік новий рік 1 новий рік 2 новий рік 3РБК2

5 січня в районний будинок культури прибув Вифлеємський Вогонь миру. Цей вогонь є згадкою про прихід на землю Ісуса Христа, символом миру і любові,  очищенням від гріхів. Всі бажаючі мали можливість взяти Вогонь та запалити його у своїх домівках на Святу Вечер.

люди свободи 1 рбк 1

12 січня у районному будинку культури були гості, а саме школярі з Маріуполя. Для молоді була проведена екскурсія по будинку культури та у музеї с.Зоря.

екскурсія

Крім того у фойє районного будинку культури експонувалася виставка «Люди свободи – гаранти незалежності», де розповідалося про людей які своєю працею  і боротьбою зробили все для становлення незалежної України. Виставку переглянули школярі  Рівненського району та всі бажаючі.

люди свободи люди свободи 2 люди свободи 4  17 січня у районному будинку культури с. Зоря відбувся районний захід „Різдвяні зустрічі”. Присутні мали змогу переглянути виступ „Творчої сотні „Рух до перемоги” під керівництвом Оксани Радушинської з Хмельницької області. Півтори години артисти Сотні дарували глядачам розмаїття пісень та музики.

ато-7 ато-41

«Капітошки запрошують на філіжанку кави» – саме під такою назвою 14 січня в районному будинку культури с.Зоря відбувся творчий вечір дитячого колективу «Капітошки» (керівник Наталія Дем’янова), на якому панувала родинна атмосфера і маленькі артисти дарували свою творчість найріднішим людям – батькам.

Демянова новий рік 4дітки

22 січня в районному будинку культури  пройшов традиційний клубний чемпіонат Рівненської області зі швидких шахів присвячений 43-річчя створення шахового клубу “Зоря” та пам’яті його засновника – Жука М. І.. На участь в турнірі подали заявки 20 команд, що є новим рекордом.  Кращі інтелектуальні команди в різних номінаціях отримали цінні нагороди та подарунки. Крім того, практично всі учасники були відзначені спеціальними індивідуальними призами.
Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир), Рівненської районної федерації шахів (керівник – Шевчук Микола) та за підтримки місцевих спонсорів, Зорянської сільської ради та районного будинку культури с.Зоря.

турнір 1 турнір