Клуб с.Іскра

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

іскра 1 іскра 2

Клубна установа працює з 1974 року.

Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення  147,84 м2.

 Дозвіллєві об’єкти закладу – глядацька  зала на 150 місць, приміщення для гурткової роботи та кімната для спортивних занять.

Очолює заклад – Кушнір Лариса Миколаївна

Робота клубу спрямована на збереження та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва, розкриття творчих здібностей і обдарувань різних вікових груп населення.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячі вокальні ансамблі;

–         Дитячий гурток художнього слова;

–         Дитячий  гурток з декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматорські колективи закладу та майстри з декоративно ужиткового мистецтва приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та Радухівської  сільської ради.

Вокальний ансамбль клубного закладу в минулому році  прийняв участь в районному фестивалі Різдвяних вертепів «Христос народився», районному літературно-мистецькому святі «Слово Шевченка – живе і вічне», присвячене 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Керівник клубної установи Лариса Кушнір прийняла активну участь в першому районному фестивалі «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури  клубного типу, де отримала титул  номінації  «Господиня естет».

З успіхом пройшла районна мистецька естафета «Від села до села – з піснею і словом», яка відбулася у чудову літню пору біля Святого джерела в присутності багато чисельних односельчан та гостей свята.

 11січня  2015 року був господарем проведення фестивалю колядок «Різдв’яна зірка». В рамках проведення фестивалю відбулася благодійна акція по збору коштів для учасників АТО.