Стартував II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017» — не пропустіть шанс подати заявку!

Онлайн-ресурс AgroPortal.ua та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) оголошують про старт II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Мета проекту: сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

Період проведення: квітень-вересень 2017 року.

Етапи проведення

  • З 3 квітня по 15 травня — прийом заявок (заявку може надіслати кожен бажаючий, див. «Вимоги до села-претендента на конкурс»).
  • З 16 по 31 травня — перший етап конкурсу — півфінал — члени експертної ради визначать 20 сіл-претендентів.
  • З 1 червня по 16 липня — «Неймовірний сільський автопробіг». Журналісти AgroPortal.ua відвідають кожне з 20 сіл.
  • З 16 липня по 16 серпня — другий етап конкурсу — фінал: на сайті AgroPortal.ua буде проходити онлайн-голосування. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради виставить оцінки селам-конкурсантам.
  • З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино.
  • 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.

Вимоги до села-претендента

– Коротко написати про «родзинку» села, обґрунтувати, чому саме це село може претендувати на звання «Неймовірне село України 2017». Текст не більше 1 тис. знаків з пробілами.

– Обов’язково вказати: ПІБ, контактний телефон і місце роботи того, хто подає заявку на конкурс (для уточнення даних, якщо це буде необхідно).

– Фото і відеоматеріали — за бажанням.

Заявки надсилайте на пошту selo@agroportal.ua із зазначенням в темі листа назви села або заповнюйте онлайн.

Примітка: до плей-листа конкурсу увійдуть найнеймовірніші села, заявки можна надсилати в формі есе або замальовки, це підвищить ваші шанси. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників конкурсу, які не пройдуть конкурсний відбір.
Призовий фонд II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» між переможцями (переможцем вважається село, а не конкретна людина, яка надіслала заявку на конкурс) буде розподілено наступним чином: перше місце — 50%, друге місце — 20%, третє місце — 10% , 20%, що залишилися  від загальної суми призового фонду, буде рівномірно розподілено між 4-6 місцями.
Більш детальніше читайте на
сайті.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу в 2016 році стало селище Клевань, Рівненського району, тому в кожного є шанс, головне його не пропустити! Успіхів!