Вечір поезії в клубі с.Ставки

ставки 2 ставки 3 ставки 4

Змінюються часи і влада, змінюється життя і людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищіі стини, незмінною лишається людська потреба любити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнем горить священне і нездоланне почуття любові. Тема любові є  вічною темою, що ніколи не покине ні літератури, ні мистецтва. Про  це йшла  мова на літературному вечорі  «Поезії чарівна сила», який  відбувся в   клубі с. Ставки 19 березня.

Вечір був організованим любительським  об’єднанням  «Струни серця», яке існує при клубному закладі.

Тут звучали вірші як українських так і зарубіжних поетів. Т. Шевченка «І широку долину», П.Тичини  «Я кличу тебе» – у виконанні Ф.Гавіна ,  І. Франка «Чого являєшся мені»- В.Завадський, О.Олеся «Сміються, плачуть солов’ї»- Л.Хомич,  «Стояла я і слухала весну» – Л.Яковчук,  М.Рильського «Яблука доспіли» – О.Бояр,  В.Сосюри «Перший сніг», «Я губ твоїх дихання п’ю» – О.Омельчук,  Л.Костенко «Моя любове», М.Лєрмонтова «Отчего» – М.Бердич, С.Єсеніна «Вечер черные  брови насопил»- Н.Костюк. Т.Супрун представила  поезію Японії.

Була представлена виставка збірок  відомих українських та зарубіжних поетів, яку оформила бібліотекар  Обарівської  ЗОШ І-ІІІст. М.Бердич

Ведучим програми був О.Гриб, який  привітав всіх із прийдешнім    Всесвітнім Днем поезії. «Нехай її бурхливе джерело наповнює ваші серця безмежною блакиттю, дарує натхнення,  та гарний настрій . Сподіваюсь  на те, що ми не раз ще зустрінемось  з вами за філіжанкою кави у такому приємному товаристві» – на такій піднесеній ноті був завершений  вечір .