Чудовій людині – 65 років!

 

Багато років поспіль працівники галузі культури Рівненського району знали, що 26 березня – це день народження в незмінного, багаторічного начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктора Дорошенка. Його любили й поважали: за людяність, доброту, відсутність зверхності, а ще тому, що розпочинав свою діяльність з Клеванського будинку культури і добре знав, як воно працювати в культурі.

26 березня 2017 року Віктору Володимировичу Дорошенку виповнюється 65 років, і хоч він зараз на заслуженому відпочинку, культпрацівники Рівненського району щиро вітають свого колишнього керівника.

Тож, народився Віктор Володимирович у 1952 році, а свою трудову діяльність розпочав в 1970 році на посаді керівника естрадного оркестру районного будинку культури Рівненського району. Після служби в армії поступив на навчання до Рівненського державного музичного училища, яке закінчив у 1978 році за спеціальністю „хорове диригування”. З  того часу по 2000 рік працював спочатку методистом з вокального жанру, а потім директором Рівненського районного будинку культури смт Клевань-2. А з 2000 по 2014 рік обіймав посаду начальника відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації.   Віктор Володимирович – керівник та практик культосвітньої роботи з великим досвідом.  За час його роботи на посаді начальника відділу відмічено позитивні зміни в роботі закладів культури і мистецтва району. Збережено мережу культосвітніх установ та шкіл естетичного виховання. Рівненський район єдиний в Рівненській області, в якому працює 4 дитячих музичних школи та 1 школа мистецтв.

За період з 2000 року 8 аматорським колективам району присвоєно почесне звання „народний”, „зразковий” аматорський колектив, які відомі не тільки в Рівненській області, а й за її межами.

З 2000 року по 2005 рік Віктор Володимирович навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті та отримав спеціальність – театральне мистецтво.

Колеги завжди характеризували В.Дорошенка відповідальним, комунікабельним та працьовитим, здатним швидко знаходити спільну мову з людьми, приймати вірні рішення, виділяти пріоритети. Він має лідерські здібності та користується повагою серед культпрацівників району та області. Віктор Володимирович був членом колегії управління культури облдержадміністрації та депутатом Рівненської районної ради кількох скликань.

За особистий внесок по збереженню і популяризації української культурної спадщини та розвиток народної творчості неодноразово нагороджувався Почесними грамотами управління культури облдержадміністрації, Рівненської обласної державної адміністрації, грамотою Рівненської обласної ради, оголошувались подяки Рівненської районної державної адміністрації, та за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність нагороджений  Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України. У вересні 2009 року йому присвоєно почесне звання – заслужений працівник культури України.

Бути хорошим керівником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило. Тож, працівники галузі культури Рівненського району від щирого серця вітають Вас, Вікторе Володимировичу, з ювілеєм.  Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я, нестримна життєрадісна енергія та  сімейне щастя. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати та беруть приклад, як з мудрої і успішної людини.